[Alındı] Monster Tulpar T5 V13.1

Beni tanıyan herkesi etiketledim sayın. :) Evet, sonunda aldım bir bilgisayar. Technopat sağ olsun Windows 10'umu da kurdum, UEFI kurulum tarzında. Hayatımda ilk kez iyi bileşenlere sahip bir bilgisayar kullanacağım, mutluyum ve heyecanlıyım açıkçası. :) @ShadYaqz

20170710_163409-compressed.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
@Vladimir KESHENKOV Şu an LoL'ü yüklüyorum, yeniden başlatınca sıfırdan başlıyor yüklemeye. LoL yüklenince haber veririm.

@Vladimir KESHENKOV Dostum bir de bölüm ekle'ye bastım. D: Bölümünü ekledi. Sana çok teşekkür ediyorum. :)
Teşekkür etmenin yanında beğen butonuna basarsanız bilgilerimi çok daha fazla kişinin ciddiye alacağını ve onları da mutlu edebileceğime inanıyorum. İyi sosyaller, iyi akşamlar, iyi oyunlar...

Güzel günlerde kullanın.[emoji1] Ben de ilk defa güçlü bileşenlere sahip bir pc topladım. 2015'e kadar 720p low'da 30fps altı oyun oynadım.Sonra eski kasa PS4 aldım uygun fiyata. Ama çok fazla 30fps altına düşüyordu. PS4'te fallout 4 oynayanlar bilir.[emoji1] Diamond City'de 15-20 FPS'ye kadar düşüyordu. FPS'yi göremiyoruz ama durum o kadar kötüydü Fallout 4' de. Hemen hemen her oynadığım oyunda oluyordu bu düşük FPS. (Pes hariç)[emoji1]

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı