Alındı: Ryzen 2200G sistem

Arkadaşlar herkesin kendine göre hayali var uzun zamandır istediğim sistem parçalarını bugün aldım. Umarım hayali olan dostlarımda umarım gerçek olur. Alınan sistem parçaları (geri kalan parçalara sahibim).
  1. Asus TUF GAMING B450M PLUS
  2. RYZEN 3 2200G
  3. CORSAIR 8GB DDR4 3000MHz (1X8)

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim Ryzen 3 2200G gibi bir fiyasko olmaz inşallah. Sistem boşta ve yük altında işlemci hızını paylaşır mısın? Ben yük altındayken bile 3.50 hızını göremediğim için garantiye gönderdim halen bekliyorum.

Anakartın bios günceldir umarım. Hayırlı olsun.
Kendim güncelledim.
Benim Ryzen 3 2200G gibi bir fiyasko olmaz inşallah. Sistem boşta ve yük altında işlemci hızını paylaşır mısın? Ben yük altındayken bile 3.50 hızını göremediğim için garantiye gönderdim halen bekliyorum.
İşlemcide sıkıntı yok boşta iken 1.5k dolayında yükte son hızına çıkıyor.
Parça seçimlerini uzun vadeli kullanım için iyi yapmışsın. Daha sonradan R5 3600 işlemci, 2060 ekran kartı ve elindeki RAM'in aynısından eklesen kendi sistemini tanıyamazsın :)
Hocam sorum olacaktıda eski windows u sistem tanıdı fakat bazı oyunlarda düşük fps alıyour Örneğin Rocket League de 30fps dolayında biosta güncelledim ama apexte örneğin 720p 60fps.Bu durumu çözmek için temiz kurulum şart mı ?
Resim atsaydınız iyiydi :) Her sistem konusuna yazıyorum ama ne yapalım :D
Bir kaç fotoğraf görmek isterim açıkçası😀 Hayırlı olsun, mavi ekransız kullan.
Atıcam merak etmeyin yoğunum biraz :) .

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı