[Alınık] ekran kartı,işlemci

Gurkann00

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, ikinci el garantili, uygun fiyata ekran kartı ve işlemci almayı düşünüyorum. Ekran kartı için aklımda bir model yok. İşlemci ise 1150pin anakartla uyumlu, i7 yeni nesil işlemci düşünüyorum. Ürünler garantili ve kutulu olmalıdır. Bunlara ek uygun fiyatlı ram ve anakartta alabilirim. Konu altından yazabilirsiniz yada iletişim için mail bırakabilirsiniz.

i7 yeni nesil işlemcili komple sistemde alabilirim. Uygun fiyatlı ve garantili olmalı.

@Gurkann00 Hocam aradıklarınızdan 2 teklif elimde mevcut :

1.[Satılık] Sapphire R9 270X TOXIC | Technopat Sosyal sadece ekran kartı.

2. Komple sistem : i7 4790k işlemci , Kingston 2x4 gb 1866mhz cl9 ram , msi z 97 gaming 5 anakart , asus r9 280x dc2 top ekran kartı , 1tb wd blue hdd , hyper 212 x çift fan işlemci soğutucu , aerocoolxpredator x1 red devil kasa (içinde 8 adet fan monteli ve her fan için ayrı ayrı fan toz filtresi aldım + kasanın kendi toz filtreside mevcut) , 750 watt 80+ bronze psu , asus dvd rw ..

ürünlerin hepsi vatan faturalıdır ve garantilidir. ağustos 2014 de alınmıştır.

@Gurkann00 Hocam aradıklarınızdan 2 teklif elimde mevcut :

1.[Satılık] Sapphire R9 270X TOXIC | Technopat Sosyal sadece ekran kartı.

2. Komple sistem : i7 4790k işlemci , Kingston 2x4 gb 1866mhz cl9 ram , msi z 97 gaming 5 anakart , asus r9 280x dc2 top ekran kartı , 1tb wd blue hdd , hyper 212 x çift fan işlemci soğutucu , aerocoolxpredator x1 red devil kasa (içinde 8 adet fan monteli ve her fan için ayrı ayrı fan toz filtresi aldım + kasanın kendi toz filtreside mevcut) , 750 watt 80+ bronze psu , asus dvd rw ..

ürünlerin hepsi vatan faturalıdır ve garantilidir. ağustos 2014 de alınmıştır.

Dostum merhaba,

Anakart ve CPU'ya talibim, istediğin fiyat nedir bu 2si için acaba?

@Gurkann00 ayrı parça satışı yapmam hocam teşekkürler. Sadece komple sistem olarak satarım ddr4 e geçmek için.

2 adet gtx 680 mevcut elimde adet fiyatı 500 ikisini birden alırsanız 900 e bırakırım.

@Gurkann00 hocam komple sistem olarak 3.000 tl fiyat verebilirim. Sistemin komple şuan ki sıfır fiyatını toplarsanız 3900-4000 TL ediyor(bütün parçalar dahil). Samsun atakumda oturuyorum.

Bende 1 adet Kutusu ve Faturası mevcut olan, Gtx 770 Asus DirectCU II O.C Ekran kartı mevcut. Fiyatı 750 tl'den Acil olarak satıyorum.
Eski sistemimde kullandığım i5 2310 işlemcimde satılıktır. İlgilenenler buradan ulaşabilirler.

Geri
Yukarı