Alınmaması gereken laptop markaları neler?

xRacelBy

Zeptopat
Daha fazla  
Selam, benim orta derece bir bilgisayarım var ancak bir de dizüstü bilgisayar almak istiyorum ancak bazı kötü marka veya modelleri sizden öğrenmek istiyorum ve neden kötü olduklarını size sormak istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam, benim orta derece bir bilgisayarım var ancak bir de dizüstü bilgisayar almak istiyorum ancak bazı kötü marka veya modelleri sizden öğrenmek istiyorum ve neden kötü olduklarını size sormak istiyorum.

Yani çok genel bir soru, siz almak istediğiniz laptop özelliklerini ve fiyat beklentinizi yazıp model tavsiyesi isteseydiniz daha iyi olurdu. Yine de şunu söyleyebilirim ben olsam Asus, HP, MSI, Lenovo, Acer, Dell, Apple, Razer, Microsoft ve Gigabyte dışında laptop almam. Bu markalardan da fiyat aralığınıza ve laptopu kullanma amacınıza göre doğru modeli tercih etmeniz en önemli konu.

Marka olarak kesin bir yorum yapma aşırı yanlış. Modele göre yorum yapılmalı. Casper markasından nefret ederim ama ileride kendilerini düzeltmeyecekleri ne malum? Bundan dolayı model olarak anılmalı.

Yani çok genel bir soru, siz almak istediğiniz laptop özelliklerini ve fiyat beklentinizi yazıp model tavsiyesi isteseydiniz daha iyi olurdu. Yine de şunu söyleyebilirim ben olsam ASUS, HP, MSI, Lenovo, Acer, Dell, Apple, Razer, Microsoft ve Gigabyte dışında laptop almam. Bu markalardan da fiyat aralığınıza ve laptopu kullanma amacınıza göre doğru modeli tercih etmeniz en önemli konu.

Yani genelde günlük kullanım için alıyorum arada 1 2 saat oyun oynarım sadece ama genel olarak taşıma ve günlük kullanım için.

Yeni konular

Geri
Yukarı