Alınmaması gereken laptop markaları neler?

Yaklaşık iki senedir monster kullanıyorum şahsen insanların bahsettiği problemleri yaşamadım babalar gibi çalışıyor. Aldığımdan beri 75 derece üstüne çıkmadı ki hala bakım yapmadım müsait olamadığım için.
Fakat şunuda belirteyim monster ve excalibur almak biraz şans işi monster alıpta patlayan excalibur alıpta memnun kalmayan çok tanıdığım var. Şahsen asus hp gibi markalara yönelmenizi öneririm (birde 4050'den uzak durun yeterli)
Dipnot: monster veya excalibur alacaksanız coil whine sorununa hazır olur cızırtı hoparlörleri geçiyor.

Hocam piyasanın kralları şu şekilde (bana göre)
Alienware.
MSI (üst segment sadece orta segmentlerden uzak durulması gerekiyor özellikle tek fanlı modellerden)
Lenovo.
Acer
Razer.
HP ise tartışılır.

Apple alınmaz. Orantısal olarak çok pahalı.
Apple özellikle M serisi işlemciye geçtiğinden beri iddialı olduğu konularda rakipsiz. Yüksek işlem gücünü ARM tabanlı mimariyle birleştiriyor ve bir dizüstü için çok uzun sayılabilecek pil süresini verebiliyor. Sonuç olarak ana beklentisi uzun pil ve yüksek işlem gücü olan kişiler için pahalı değil. Ayrıca orantı kurabileceğiniz pek de bir rakibi yok kendi alanında. Genelde rakipleri X86 mimarisinde olduğu için işlem gücü ve pil süresi arasında ters orantı var.

GameGaraj kötü mü ya?

Kötü değil, genelde MSI cihazlara logo basıyor. Önemli olan marka değil model fakat şu anda hiç alinmayacak bir marka varsa Casper'dır, hiç düzgün modeli yok. Onun dışında marka değil de model olarak yorumlayın.

Kötü değil, genelde MSI cihazlara logo basıyor. Önemli olan marka değil model fakat şu anda hiç alinmayacak bir marka varsa Casper'dır, hiç düzgün modeli yok. Onun dışında marka değil de model olarak yorumlayın.
MSI Almak varken cakmasini almak iyi bir fikir gibi gelmiyor bana o yuzden kotu markadir GameGaraj, Kendi donanimini bile uretmeyen bir markaya guzel diyemem sadece logo basiyor.

Geri
Yukarı