Epic Games Alışveriş yapılamıyor

Sanmam yani adamlar indirim yapıyor sonuçta alalım diye almayalım diye değil. Bence Epic destekle iletişime geçin bir an önce çünkü dönüş yapmaları vakit alabilir.
Çoktan ticket attım 2 gün oldu bakalım ne zaman cevap verirler

Ayni sorunu yaşıyorum. Arkadaşıma almak için cumadan beri 5 hesaptan deniyorum olmuyor. Cuma kendime Nays'tan aldım şimdi olmuyor.

Sizin konuyu da görmüştüm bayağı farklı konular var herkes aynı sorundan muzdarip gibi.

Hocam çözdüğünüzde yazar mısınız? Bugün de 3 kere denedim yok.

Hocam çözdüğünüzde yazar mısınız? Bugün de 3 kere denedim yok.

Tahminen kars listeye alıyor galba Epic Games'e yazdım dönüş yaptılar kısacası bekleyin çok deneme yapmayın diyorlar yani 3 4 gün bir şey almaya çalışma 10 Ocakta bitiyor zaten ondan sonra olmazsa bir kere daha Epic Games'e yazacağım bende.

Bende de aynı sorun var ve hiçbir şekilde çözüm bulamadım Epic Games desteği ise dalga geçer gibi konuşuyor. En son bakiyeniz yeterli değildir dedi adamlar şaka gibi. Zaten canlı destekleri yok, 2 gün bekliyorsun verdikleri cevap bakiyeniz yeterli olmayabilir. Güzel bir fırsat ve kaçırmak istemiyoruz, yaşadığımız rezillik...

Bende de aynı sorun var ve hiçbir şekilde çözüm bulamadım Epic Games desteği ise dalga geçer gibi konuşuyor. En son bakiyeniz yeterli değildir dedi adamlar şaka gibi. Zaten canlı destekleri yok, 2 gün bekliyorsun verdikleri cevap bakiyeniz yeterli olmayabilir. Güzel bir fırsat ve kaçırmak istemiyoruz, yaşadığımız rezillik...

Rezillik cidden Nays ile uğraştım hesap açana kadar canım çıktı yaptım oh be sonunda alacağım dedim oyunları bir de bu çıktı sepet oluşturdum 2600 TL'lik 10 11 oyundan oluşan bir de aynı karttan aynı hesapta oyun almışlığım var cidden rezil sistem.

Rezillik cidden Nays ile uğraştım hesap açana kadar canım çıktı yaptım oh be sonunda alacağım dedim oyunları bir de bu çıktı sepet oluşturdum 2600 TL'lik 10 11 oyundan oluşan bir de aynı karttan aynı hesapta oyun almışlığım var cidden rezil sistem.
Ben de RDR 2, EA FC 24, Metro serisi vs. aldım sorun çıkmadı ertesi gün Assasin's Creed serisi ve daha birçok oyun alacaktım ki bu hatayla karşılaştım günlerdir devam ediyor ve çözüm hâlâ yok...

Yeni konular

Geri
Yukarı