Aliyo.com güvenilir mi?

Tildacs

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Bu siteyi gördüm telefon bakiyordum öğrenciye KDV'siz telefon satıyorlarmış güvenilir midir? Alışveriş yapan oldu mu hiç aranızda? Şimdiden teşekkürler.

Merhaba. Bu siteyi gördüm telefon bakiyordum öğrenciye KDV'siz telefon satıyorlarmış güvenilir midir? Alışveriş yapan oldu mu hiç aranızda? Şimdiden teşekkürler.
Hocam site yok.
KDV işi daha tarih verilmedi diye biliyorum, bi bekleyin ortalık sakinlesin.

kesinlikle inanamayın biz mağduriyet yaşadık aliyo ile ilgili .sipariş verdik günlerce onayda bekliyor yazdı daha sonrada kargoda diye beklettiler en son yine onay bekliyor yazıyordu. Anlayacağınız kandırıldık. her hangi birine ulaşamıyorsunuz bir numara var üstte arıyorsun boş kayıt sanki ne birine bağlanabiliyorsun ne açan var.

kesinlikle inanamayın biz mağduriyet yaşadık aliyo ile ilgili .sipariş verdik günlerce onayda bekliyor yazdı daha sonrada kargoda diye beklettiler en son yine onay bekliyor yazıyordu. Anlayacağınız kandırıldık. her hangi birine ulaşamıyorsunuz bir numara var üstte arıyorsun boş kayıt sanki ne birine bağlanabiliyorsun ne açan var.
Maalasef bende bunu yaşadım, Savcı'ya gidip dava dilekçesi verdim, İşCep uygulamasından Harcama İtirazı başvurusunda bulundum . Paramı nereye yatırıldığını da takip edip dolandırıcının banka ile konuştum (Turan Cüzdan) olayı anlattım ve bütün detaylarla aktardım , hesabı bloke edip paramı çekmişler(Şuan Turan Cüzdan'ın havuzunda) , diyorlarki savcı yazısıyla param iş bankasına iade edecekler. Savcı kararını (yazısını) bekliyorum şimdi .
Site sahibi Azerbaycan'daymış bu arada .
Geçmiş Olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı