Almanca videoya Türkçe alt yazı eklemek

Aras the Great

Hectopat
Elimde Almanca bir video var ve herhangi bir alt yazısı yok. Ben buna nasıl Türkçe alt yazı ekleyebilirim? Videoda Almanca bir alt yazı maalesef yok. Bana bu videonun Türkçe hali lazım. Sanırsam bunu yapabilen birkaç yapay zeka uygulamaları varmış, bunun hakkında bilgisi olan var mı?

Elimde Almanca bir video var ve herhangi bir alt yazısı yok. Ben buna nasıl Türkçe alt yazı ekleyebilirim? Videoda Almanca bir alt yazı maalesef yok. Bana bu videonun Türkçe hali lazım. Sanırsam bunu yapabilen birkaç yapay zeka uygulamaları varmış, bunun hakkında bilgisi olan var mı?
Kendiniz mi çevireceksiniz. Orijinal aslından onun için mi istiyorsunuz?
Direkt konuşulanları algılayıp çeviren bir uygulama mı istiyorsunuz?

Kendiniz mi çevireceksiniz. Orijinal aslından onun için mi istiyorsunuz?
Direkt konuşulanları algılayıp çeviren bir uygulama mı istiyorsunuz?
Videodaki Almanca konuşmaları bir şekilde Türkçe olarak altyazıı eklemek istiyorum, Almanca bilmiyorum.

Önce Almanca altyazı ekleyip bunu sonrasında altyazıları Türkçeye çevirmekte olur.

Videodaki Almanca konuşmaları bir şekilde Türkçe olarak altyazıı eklemek istiyorum, Almanca bilmiyorum.

Önce Almanca altyazı ekleyip bunu sonrasında altyazıları Türkçeye çevirmekte olur.
Videonun konuşmaları net ve anlaşılıyorsa Microsoft Azure ile halledersiniz.
Çevirisini metin şeklinde yapar.

Fakat altyazıyı eklemek için edit bilmeniz lazım. Basit bir programla halledebilirsiniz.

Videonun konuşmaları net ve anlaşılıyorsa Microsoft Azure ile halledersiniz.
Uygulamanın işleyişi nasıl? Direk altyazılı Türkçemi yapıcak yada sadece Almancamı ekleyecek?

Yeni konular

Geri
Yukarı