Altıncı doz aşılar MHRS üzerinden açıldı

Jabbatheturk

Hectopat
Altı aylık hatırlatma dozları MHRS üzerinden açıldı. Bayram sonrasına randevu aldım. Aşıları artık grip aşısı gibi görmek gerekiyor diye düşünüyorum. Özellikle son zamanlarda artan COVID sayısından sonra gerekli olduğunu düşünüyorum.

Edit: Altıncı doz aşı zamanında Sinovac ile aşılanlar için geçerli. Başından beri Biontech ile aşılananlar için 4. doz aşı olacak.

Son düzenleme:
Altı aylık hatırlatma dozları MHRS üzerinden açıldı. Bayram sonrasına randevu aldım. Aşıları artık grip aşısı gibi görmek gerekiyor diye düşünüyorum. Özellikle son zamanlarda artan COVID sayısından sonra gerekli olduğunu düşünüyorum.

Abarttılar artık 6 doz nedir ya aşı olmadım hala turp gibiyim.

Altıncı doz ne abi, toplam 2 doz biontech oldum, birer hafta cefasını çektiydim daha aşı falan yaptırmam.
Zamanında Sinovac ile olanlar için altıncı aşı olacak. Mesela benim gibi Biontech aşısı olanlar için 4. aşı olacak.
Abarttılar artık 6 doz nedir ya aşı olmadım hala turp gibiyim.
Bunu artık grip aşısı gibi görmek lazım. Covid-19 yeterince mutasyon geçirdi ve ölümcüllüğünü azalttı. Grip aşıları da her yıl vuruluyor ama kimse ben daha grip aşısı yaptırmadım hala turp gibiyim demiyor :) Yaptıran gribi hafif atlatıyor veya semptom göstermiyor.

Zamanında Sinovac ile olanlar için altıncı aşı olacak. Mesela benim gibi BioNTech aşısı olanlar için 4. aşı olacak.

Bunu artık grip aşısı gibi görmek lazım. COVID-19 yeterince mutasyon geçirdi ve ölümcüllüğünü azalttı. Grip aşıları da her yıl vuruluyor ama kimse ben daha grip aşısı yaptırmadım hala turp gibiyim demiyor :) yaptıran gribi hafif atlatıyor veya semptom göstermiyor.

Her yıl grip aşısı mı benim bildiğim ben bir tek ilkokul aşıları oldum ve 8. sınıfta tetanoz başka olmadım.

Her yıl grip aşısı mı benim bildiğim ben bir tek ilkokul aşıları oldum ve 8. sınıfta tetanos başka olmadım.
İlkokul ve ortaokulda yapılan aşılar Hepatit B-C gibi aşılardır. Grip aşısı her yıl mutasyona uğradığı için o yılın mutasyonuna uygun aşılar yapılır.

Yeni konular

Geri
Yukarı