Amatör After Effect Videolarım

Klonu izlerken çok güldüm.

Dönüp dolaşıp klonu izliyorum. :D :D

En çok izlenen videom o olmuş zaten. Sınıftakiler de baya güldü :D Ama düzenlemem gerek. Tekrarını yapınca atarım :D

Artık canım sıkılınca izlenecek videolar arasında senin klon video var emeğine sağlık. :)
İyi eğlenceler, teşekkürler :D

Alev topunda elin titremese gayet iyi olacakmış. Yinede güzel gibi. Programın adı neydi ? Belki bende yapar atarım.

Elim mi titremiş ? Fark etmemiştim :) Amatör işte dediğim gibi. Daha değişik şeyler var kafamda. Bakalım :)Program : After Effect :) Teşekkürler.
Zamanın da bende pederle yapmaya çalışıyordum ama işi tam kavrayamadık çeşitli çeşitli özellikleri var kafamızı karıştırdı. Belki öğrenirdik de çok yoğunlaşmamız gerekirdi.
Çok eğlenceli şeyler var aslında ama uğraş istiyor. Çok sıkılıyorsun yaparken ama izleyince baya eğlenceli. Bkz : Klonn :D
Tebrikler, devam :)

Teşekkürler :)
Bence bir tıraş olma vaktin gelmiş dostum..

Videolar güzel ama.

Kısa saç yakışmıyor ama biraz toparlatmam gerek haklısın :) Teşekkürler.
Eline saglik guzel olmus yola devam :D...
Teşekkürler :D

Sende mi brütüs :D

Dokanmak dokanmak merak etme :D.
Tişikkirlir sipirmin :D :D
3. Video da kendinle dövüşcen sandım oynamaya başlayınca gülesim geldi :)
Evet ya o komik oldu baya. Aslında kendimi boğmayı falan düşündüm. Ama deneme çekimi bunlar :) Fazlası gelir.
Teşekkürler :)
Alev topu kısmında yapabilirsen eğer elini topun etrafında döndür ve sonunda patlat ve etrafa ateş saçılsın. Çok etkileyici olur bana sorarsan.
Elimi topun etrafında döndürebilirim orası kolay. Ama patlatma işine bakmam lazım :)
Denerim, fikir için teşekkürler :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı