Renkli olarak gösterdiğim bölümde "Sold by: Amazon.com" yazan bölümün kenarından "Add to Cart" de, kafanda sorun kalmasın hocam. @HybridKronz

Başlıksız-3.jpg

Amazondan hangi bilgisayar parçalarını almak mantıklı garanti bakımından soruyorum. Uluslararası garantisi 1 yıldan fazla olan parçalar neler. Net bilgisi olan var mı

@Raydric bu arada tekrardan selam, büyük bir indirim varmış değerlendireyim dedim bugün sipariş verdim (1 Eylül'de) yanda Arriving Sep 18 - Sep 25 şeklinde bir şey yazıyor. Ne demek oluyor bu?

Gümrük vergisini ödeyince daha pahalıya gelmiyor mu? 75 euro ? Yoksa ben mi yanlış anladım. Yarım yamalak okudum da :D

75 € 'yu aşarsa vergi ekleniyor fiyata ek, 40$ civarı vergi oluyor. Vergiyi sipariş fiyatıyla birlikte alıyorlar. Vergi gerekip, gerekmeyeceği de belirtiliyor ve ayrıca Amazon.com üzerindeki toplam tutar haricinde bir ücret istenmiyor :)

75 € 'yu aşarsa vergi ekleniyor fiyata ek, 40$ civarı vergi oluyor. Vergiyi sipariş fiyatıyla birlikte alıyorlar. Vergi gerekip, gerekmeyeceği de belirtiliyor ve ayrıca Amazon.com üzerindeki toplam tutar haricinde bir ücret istenmiyor :)
Sorum şu dolar düştükten sonra Gtx 960 alacağım inşaalah. Amazondan mı alayım Türkiye'den mi?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı