Amazon.de'den alınan ürün ne kadar zamanda ulaşır?

Engin.Senses.99

Hectopat
Daha fazla  
Amazon.de'den ekran kartı almayı düşünüyorum kargoyu Express seçmeme rağmen genellikle 1-3 ay arasında kargoya verilir yazıyor. Sipariş versem acaba ne kadar zamanda elime ulaşır?

Screenshot_1.png

Amazon.de'den ekran kartı almayı düşünüyorum kargoyu Express seçmeme rağmen genellikle 1-3 ay arasında kargoya verilir yazıyor. Sipariş versem acaba ne kadar zamanda elime ulaşır?

Eki Görüntüle 445447

Şuan bence yurt dışından özellikle paketi büyük ürün almak aşırı sıkıntılı.
Kargo gümrük ile birlikte yaklaşık 2300 lira bütçeye almış olacaksınız.
Kargo süresini beklemek yerine ister bütçenizi biraz daha arttırıp, isterseniz de garanti durumu açısında da Türkiye'den alın.

Şuan bence yurt dışından özellikle paketi büyük ürün almak aşırı sıkıntılı.
Kargo gümrük ile birlikte yaklaşık 2300 lira bütçeye almış olacaksınız.
Kargo süresini beklemek yerine ister bütçenizi biraz daha arttırıp, isterseniz de garanti durumu açısında da Türkiye'den alın.
Bu kart türkiyede yaklaşık 3700 tl civarı bana almak mantıklı geldi o yüzden kaç güne gelir onu merak ettim

Gümrükte hiçbir sıkıntı olmaz, ürünün tedarik için özellikle belirtilen bir süresi yoksa en kısa 3 gün en uzun da 9 günde ulaştı ürünler bana şimdiye kadar; en son 2100 liraya gümrük vergisi ve kargosu dahil ps4 pro almıştım sene başında.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı