Amazon Germany'den alınan Xbox Gamepad'in iadesi nasıl yapılır?

DutchvanderLinde

Hectopat
Daha fazla  
İyi geceler arkadaşlar. Amazon Germany üzerinden Xbox Wireless Controller aldım. Benim aldığım zaman yalnızca Deep pink modeli vardı. Koyu pembe renkli olan. Ancak bugün siyah olan modelin de stoklarda olduğunu gördüm. Aldığım pembe olan Controller'ın teslimatı ise yarın olacak. Hiç kutuyu bile açmadan iade için geri yollayıp siyah olanı almak istiyorum ancak bu süreçte bir kaybım olacak mı maddi olarak acaba. Çünkü ürünün kendisine 1800 lira civarında ödedim. İthalat ücreti, gümrük masrafları vs olarak da 800 lira civarı ödedim. Nasıl bir yol izlemeyelim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Maddi kaybın olmaz ama iade etmeyi planlıyorsan siyahını şimdiden satın al. Pembeyi göndereyim, kargo gitsin, para iadesini bekle derken o stoklar kalmaz.

Sağolun hocam bunu öğrenmek istemiştim. Benim cebimden çıkan para kadar iade edilecekse sıkıntı yok. Aynen siyahını şimdi sipariş veriyorum. Kargo gidene kadar 2 hafta geçiyor zaten. İyi geceler teşekkürler

Sağolun hocam bunu öğrenmek istemiştim. Benim cebimden çıkan para kadar iade edilecekse sıkıntı yok. Aynen siyahını şimdi sipariş veriyorum. Kargo gidene kadar 2 hafta geçiyor zaten. İyi geceler teşekkürler

Her kuruşu iade oluyor endişelenme. Rica ederim, iyi geceler.

Yurt dışından gelen bazı ürünler iade ile uğraşılmamak için hediye ediliyor. Kargo geldiğinde müşteri hizmetlerini arayarak iade etmek istediğini söyleyin, belki bedavan Xbox Gamepad'iniz olur. Capsule 3 Pro kulaklık sipariş etmiştim Almanya'dan. Daha iyisini almak için iade edecekken yurt dışına geri gönderip kargo ile uğraşmamak için hep ürünü bana hediye ettiler, hem ücretini kartıma geri yatırdılar. Şansını bir dene.

Geri
Yukarı