Elektronik Amazon Mekanik Klavye İndirimleri

Dual mode olması nedeniyle alınmaz bence. Pil şarj etme ünitesi, şarj edilebilir pil ve yedek pil gerekiyor kullanılabilir olması için, diğer türlü devamlı masraf çıkartıyor.
Hocam sizin attıklarınızın ilk olanını söyledim. Yanlış anlamışsınız. Beyaz olan.

Hocam sizin attıklarınızın ilk olanını söyledim. Yanlış anlamışsınız. Beyaz olan.
550 lira fiyatına göre 517 değerlendirmede 4,5/5 puan gayet iyi bence. Bu fiyat bandında RGB de pek olmuyor, tek renk led oluyor genelde. Amazon'un İngiltere versiyonunda mağaza ve ürünlerin yorumları oldukça olumlu, fiyat olarak da 25-30 sterlin civarına satıyorlar. Blue switch olması sorun değilse bu bütçede denenir bence.

En iyisi 800-1100TL'ye sarı siteden sıfır, stoklanmış Mizar MZ60 - HK Gaming GK61 bakın. İkisi de aynı ürün zaten. Mizar HK Gaming'in alt markası. Ben de klavye bakıyorum, 3-4 gün araştırmakla beraber 1000TL bütçe ile buna karar kıldım.

En iyisi 800-1100TL'ye sarı siteden sıfır, stoklanmış Mizar MZ60 - HK Gaming GK61 bakın. İkisi de aynı ürün zaten. Mizar HK Gaming'in alt markası. Ben de klavye bakıyorum, 3-4 gün araştırmakla beraber 1000TL bütçe ile buna karar kıldım.
Sarı dan alınca da garantisi yok ki iki türlüde sıkıntı yaratmıyor mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı