Amazon mu iyi, Trendyol mu?

Amazon daha güvenilir bir sorun halinde para iadesi+ürün sizde kalsın bile dedikleri olabiliyor, kargo Amazon Prime üyesiyseniz (aylık 8 TL) bedava ve maksimum 3 günde elinize ulaşır.
bir arkadaşım demişti kargo hemen gün içinde geliyormuş bu doğru mu yoksa bazı ürünler için mi geçerli herhalde Türkiye içindeki ürünler için geçerlidir

Büyük fiyat farkı varsa, ucuz olanı al tabii ki. Ürün yorumlarına bakarak fikir edinebilirsin. Trendyol sorun çıkarmaz kolay kolay. Erken gelmesini istiyorsan bir şey diyemem.

Amazon tabii ki daha iyi ama eğer aralarında ciddi bir fiyat farkı varsa Trendyolu tercih etmen de bir sorun olmaz. Sadece satıcı puanına ve varsa ürün yorumlarına bakman yeterli.
Trendyol çakma ürünler almak isteyenler için favori alışveriş sitesi sanırım aldığım ram çakma çıktı iade edemedim onaylanmadı

bir arkadaşım demişti kargo hemen gün içinde geliyormuş bu doğru mu yoksa bazı ürünler için mi geçerli herhalde Türkiye içindeki ürünler için geçerlidir
Prime üyeleri için çoğu üründe 1 günde teslimat var fakat hangi kargo firması olduğu önemli. Kolay Gelsin ile gelen kargolar 1 günü geçmedi ama AGT Kurye minimum 2 günde getiriyordu.

Prime üyeleri için çoğu üründe 1 günde teslimat var fakat hangi kargo firması olduğu önemli. Kolay Gelsin ile gelen kargolar 1 günü geçmedi ama AGT Kurye minimum 2 günde getiriyordu.
peki Amazonu hiç kullanmadım böyle Trendyol gibi kupon falan yok sanırım

Trendyol çakma ürünler almak isteyenler için favori alışveriş sitesi sanırım aldığım RAM çakma çıktı iade edemedim onaylanmadı
Alakası bile yok. Çakma ürün olduğu zaten fotoğraflardan ve fiyatından belli oluyor. 500 TL'lik bir ürünü kimse size 50 TL'ye satmaz değil mi? Ben kendim neredeyse tüm alışverişlerimi bu tür platformlardan yapıyorum ve daha hiçbir sorunla karşılaşmadım. Monitör kadar hassas bir cihaz satın aldım ve kısa sürede sıfır hasarla sapasağlam getirdiler.

Yeni konular

Geri
Yukarı