Amazon Prime Gaming mayıs ayının ücretsiz oyunlarını açıkladı

goldmanck

Kilopat
Yer
Gaziantep
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Windows 10 21 H1 İşletim Sistemi // İntel İ5 9400F İşlemci // 32 GB RAM // GTX 3060 Ekran Kartı // TUF Gaming VG27AQ1A G-SYNC Compatible Oyuncu Monitörü – 27 inç WQHD // Seagate Expansion STEA1000400 1TB 2.5 inç Usb 3.0 Taşınabilir Harddisk Siyah Xtrike Me GM-203 RGB Oyuncu Mouse
Amazon Prime üyeleri bu ay Tomb Raider Game of the year Edition, Dark City: International ıntrigue, Fallout 3: Game of the year Edition, nine witches: Family disruption, electrician Simulator, 100 doors Games: Escape from school, spirits of mystery: Whisper of the past, lego® Star Wars III: The clone wars ve the forgotten City oyunlarına ücretsiz olarak sahip olabilecek.

amazon-prime-gaming-mayis-ayinin-ucretsiz-oyunlarini-acikladi-copy-660x371.jpg

Amazon Prime üyeleri bu ay Tomb Raider Game of the year Edition, Dark City: International ıntrigue, Fallout 3: Game of the year Edition, nine witches: Family disruption, electrician Simulator, 100 doors Games: Escape from school, spirits of mystery: Whisper of the past, lego® Star Wars III: The clone wars ve the forgotten City oyunlarına ücretsiz olarak sahip olabilecek.

Eki Görüntüle 2185416
Amazon aynı oyunları sürekli veriyor 😑 FM24 vermesini bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Eki Görüntüle 2185416
Fallout 3'ün aynısını Epic'te verdi. Tomb Raider 8 lira diye onu almayı düşünüyordum, bir iyi olan kısmı o benim için.

Evet çöpler o tomb raider oyunu yaklaşık 5 kere falan ücretsiz olmuştur 1 yıl içinde ve tekrar tekrar vermeye devam ediyorlar.

Çöp diyen, Valorant ve CS2'den başka oyun bilmeyenlere bakmayın. Fallout 3 ve Tomb Raider gibi 2 sağlam oyun var bu ay, alın geçin.
Oyunların kalitesine lafım yok o çöp lafı başka bir şekilde söylendi. 1 2 yıl içinde yaklaşık 5 kere ücretsiz oldu ancak yine de tekrar tekrar vermeye devam ediyorlar fallout 3 de aynı şekilde bunlara sevinmek saçmalıktır. Ayrıca çok şükür 300 400 oyunlu steam kütüphanem var ve oyun kültürüm senden yüksektir.

Gayet kaliteli oyunlar var. Chivalry 2'de varmış, aldım hatta şimdi.

Bir de yani zaten bedava oyunlar. Her şeye "çöp" yazılması sinir bozucu. Başka bir kelime mi bilmiyorsunuz?

Dostum chilvary 2 geçen ayın ücretsiz oyunu ona çöp diyen yok daha lafımı anlamadan yazını yazmışın hahaha. Ve altını çiziyorum onlar bedava oyun değil yurt dışında 15 dolar Türkiye'de ise 40 liraya aldığın üyelik ile alıyorsun oyunlarını. Tomb Raider ve Fallout 3 kaç kere ücretsiz oldu artık sayamıyorum bile. Forgetten City güzel tek iyi oyun o zaten verdiği bu ay. Ancak diğer aylar Assassin's Creed Origins, Deathloop falan veriyordu bu oyunlara sevinmek saçmalıktır ve evet çöpler.

Son düzenleme:
Evet çöpler o Tomb Raider oyunu yaklaşık 5 kere falan ücretsiz olmuştur 1 yıl içinde ve tekrar tekrar vermeye devam ediyorlar.

Oyunların kalitesine lafım yok o çöp lafı başka bir şekilde söylendi. 1 2 yıl içinde yaklaşık 5 kere ücretsiz oldu ancak yine de tekrar tekrar vermeye devam ediyorlar Fallout 3 de aynı şekilde bunlara sevinmek saçmalıktır. Ayrıca çok şükür 300 400 oyunlu Steam kütüphanem var ve oyun kültürüm senden yüksektir.

Dostum chilvary 2 geçen ayın ücretsiz oyunu ona çöp diyen yok daha lafımı anlamadan yazını yazmışın hahaha. Ve altını çiziyorum onlar bedava oyun değil yurt dışında 15 dolar Türkiye'de ise 40 liraya aldığın üyelik ile alıyorsun oyunlarını. Tomb Raider ve Fallout 3 kaç kere ücretsiz oldu artık sayamıyorum bile. Forgetten City güzel tek iyi oyun o zaten verdiği bu ay. Ancak diğer aylar Assassin's Creed Origins, Deathloop falan veriyordu bu oyunlara sevinmek saçmalıktır ve evet çöpler.

Tekrar veriyor evet ama alamayanlar var.

Yeni Prime Gaming'e üye olanlar var.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı