Amazon Prime ile Twitch aboneliği her ay aynı kişiye otomatik gider mi?

Thrian

Hectopat
Merhaba acaba ben Amazon Prime aldığım zaman Amazon Prime sahibi olduğum her ay Twitch'te birine abone olma şansım var mı yoksa sadece 1 kere mi abone olabiliyorum? Mesela Amazon Prime aldım ve X bir yayıcıya abone oldum. Twitch bu X yayıcıya kendi kendine abone olmaya devam eder mi yoksa ben Twitch açıp kendim mi yapıyorum? İlk ay X yayıncıya 2. ay y yayıncıya abone olabiliyor muyum ve son olarak Amazon Prime'ye abone olunca kendi kendine almaya devam mı ediyor yani iptal etmek istersem kendim gidip iptal et diyeceğim değil mi?

Her ay 1 kişiye abone olabilirsin. İlk ay X kişisine oldun, ikinci ay Y kişisne abone olabilirsin. Otomatik yenilenmez. Süren dolunca gidip elle abone olman lazım tekrar.

İlk sorunuza cevaben, her ay farklı yayinciya abone olabilirsiniz. Otomatik abone olmuyor.
İkinci sorunuza cevaben ise, her ay kendiliğinden yenileniyor, sizin iptal etmeniz gerek Prime üyeliğinizi.

Ayda bir kere olabiliyorsunuz. Yani aboneliğiniz devam ettiği sürece 30 günde 1 abone olabilirsiniz lakin abonelik otomatik yenilenmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı