Amazon "ürünü iade etmenize gerek yok, para iadesi yapılmıştır" ne demek?

Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar bu durumu bazı konularda gördüm ancak içim rahat değil. Resimde gördüğünüz gibi bir durum var. Şimdi ürünü iade etmenize gerek yoktur diyor. Para ödemem yapılacak fakat bu ürün benim elimde mi kalacak şimdi? Hani kargo şirketi ile ilgili de hiçbir şey demedi çünkü.

1658306754740.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Kitap sende kalacak ve paranı iade edecekler demek. Fiyatı çok yüksek olmayan şeylerde böyle incelikler yapabiliyorlar. Kötü niyetli insanlar suistimal edebileceklerinden bu tarz şeyleri paylaşmamayı uygun görüyorum ben.

Arkadaşlar bu durumu bazı konularda gördüm ancak içim rahat değil. Resimde gördüğünüz gibi bir durum var. Şimdi ürünü iade etmenize gerek yoktur diyor. Para ödemem yapılacak fakat bu ürün benim elimde mi kalacak şimdi? Hani kargo şirketi ile ilgili de hiçbir şey demedi çünkü.

Eki Görüntüle 1457055
Başlıktaki gibi hiçbir şey yapmana gerek yok.

Eki Görüntüle 1457055

Ürün sizin elinizde kalacak. Seçtiğiniz ödeme yöntemine iade koşulsuz yapılacak.

Ürün sende kalacak ve parasını verecekler demek. Amazon cidden mükemmel bir firma tam bir amazon fan boyum.

Ben de 50 küsür TL'ye bir kablo almıştım baseus'un. Ama benim cep telefonu ve şarj cihazları ile uyumsuz olduğundan iade etmek istedim. Aynen böyle oldu. Kablo bende. Param iade.

Amazon iyidir bu konuda. Suistimal etmeyen, düzgün kullanıcılarına böyle yapmakta.

Geri
Yukarı