Amazon yurt dışı alışverişi iade işlemi nasıl yapılıyor?

Dixon.6

Picopat
Daha fazla  
Forumda öneriler üzerine Delux M820 almıştım fakat USB 2.4 GHz kendi kendine bozuldu. Son iade tarihi 9 Aralık yazmakta. Hafta iade etmeyi düşünüyorum, bir kez iadeyi iptal ettim böyle kullanırım diye fakat rahatsız oluyorum Bluetooth ve kablolu ne kadar iyi çalışsada. İade edince etiket vesaire mi bastırmak gerekiyor galiba. Bir de kargo ücreti 120 TL benden çıkıyor, bu iş nasıl olacak anlamadım? Mesaj nedense yazamıyorum hocam satıcı Delux Eu gonderen Amazon.

Son düzenleme:
Kusura bakmayin hocam yazamadım 24 saat.Satici delux eu gönderen Amazon yazıyor.

Iade yerinde mng ile ucretsiz iade secenegi yoksa canli destekle yazis. Benim de gecende basima geldi sistemsel hata olusmus ucretsiz iadeyi destek baslatti. Bende satici da amazondu.

Iade yerinde mng ile ucretsiz iade secenegi yoksa canli destekle yazis. Benim de gecende basima geldi sistemsel hata olusmus ucretsiz iadeyi destek baslatti. Bende satici da amazondu.
Hocam canlı desteği hiçbir türlü bulamadım ve ulaşamadım, nerden yapabilirim ?

Satıcı Amazon değilse genelde DHL kodu veriliyor. DHL'e kurye talebi açıyorsunuz. Kurye gelip evinizden alıyor kargoyu.

Yeni konular

Geri
Yukarı