Amazon yurt dışı iade süreci

Emrepi123

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba 15 Aralık(3 ay önce) tarihinde Amazon üzerinden yurt dışı bir klavye satın aldım. Bugün klavyeyi çalıştırdığımda tuşlardan birinin ledinin patladığını fark ettim. Hemen Amazon canlı desteğe yazdım bana iade kargo kodu verdiler. Şimdi ben bu ürünü gönderirsem satıcı iadeyi kabul eder mi? Satıcı Amazon değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba 15 Aralık(3 ay önce) tarihinde Amazon üzerinden yurt dışı bir klavye satın aldım. Bugün klavyeyi çalıştırdığımda tuşlardan birinin ledinin patladığını fark ettim. Hemen Amazon canlı desteğe yazdım bana iade kargo kodu verdiler. Şimdi ben bu ürünü gönderirsem satıcı iadeyi kabul eder mi? Satıcı Amazon değil.
Maalesef Amazonun yurtdışı işleri Allaha emanet oluyor. Mesela gönderirken kargo ücretlerini kim ödüyor? Ürün satıcıdan iade olursa gümrüğü kim ödüyor belli değildi ben alışveriş yaparken.

Maalesef Amazon'un yurt dışı işleri Allah'a emanet oluyor. Mesela gönderirken kargo ücretlerini kim ödüyor? Ürün satıcıdan iade olursa gümrüğü kim ödüyor belli değildi ben alışveriş yaparken.

Depodan reddedilirse hem ürün geri gönderilmiyormuş hem de para iade edilmiyormuş çok saçma.

Yeni konular

Geri
Yukarı