Amazon'da iade edilen ürünün fiyatı arttı

sizeylon

Femtopat
Merhaba arkadaşlar. Ben Amazon'dan Logitech G PRO X Superlight aldım mouse 15.gününde topunda sorun çıktı degişim istedim ama ellerinde olmadıklarından dolayı degiştiremeyeceklerini iade edeceklerini söylediler. Şu an da iade ettim ama farenin fiyatı arttı. Aynı parayla yine fareyi alamıyorum. Amazon müşterinin yanında olan bir firma var mı tavsiyeniz bu konu için?

Sizin aldiginiz satici Amazon.tr'nin kendisi miydi? Oyleyse su an satici Jetklik gorunuyor ona mudahale edemezler. Eger iade yaptiginiz durumda satici halen Amazon.tr'nin kendisiyse yani ellerinde stok varsa degisim yapabiliyorlar.

Merhaba arkadaşlar. Ben Amazon'dan Logitech G PRO X Superlight aldım mouse 15.gününde topunda sorun çıktı degişim istedim ama ellerinde olmadıklarından dolayı degiştiremeyeceklerini iade edeceklerini söylediler. Şu an da iade ettim ama farenin fiyatı arttı. Aynı parayla yine fareyi alamıyorum. Amazon müşterinin yanında olan bir firma var mı tavsiyeniz bu konu için?

Eğer uğraşmak istemezseniz

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videoya bakabilirsiniz hocam. Bütçenize ve tarzınıza uygun güzel mouse önerileri mevcut.

Besafe Oto koltuğu almıştım, yanlış geldi. İade ettiğimde ise fiyatının arttığını gördüm. Bu durumu belirttiğimde ise bana eski fiyattan alma garantisi verdiler. Bu konuda yardımcı olurlar, endişe etmeyin.

Geri
Yukarı