Diğer Amazon'da Razer Strider L Mouse Pad 1.199,83 TL

Maalesef gelişimini tamamlayamamış ergenleri kekleme ürününden başka bir şey değil.

En fazla dikişleri daha sağlamdır, malzeme kalitesi biraz daha iyidir o kadar daha fazla anlam yüklemeye gerek yok altı üstü bez parçası. Yok control mouse pad, yok speed mousepad falan tıraş hepsi

Maalesef gelişimini tamamlayamamış ergenleri kekleme ürününden başka bir şey değil.

En fazla dikişleri daha sağlamdır, malzeme kalitesi biraz daha iyidir o kadar daha fazla anlam yüklemeye gerek yok altı üstü bez parçası. Yok Control mouse pad, yok Speed mouse pad falan tıraş hepsi.

Üstüne 200 daha koy git deathhadder V3 al.

Çok hızlı bir mousepad'tir, speed artisanlarla kapışıyor aslında ama fiyatları ydışında çok ucuz diye kapışıyor... Yıkarsanız daha hızlı kuruyor ve altlığı kaymıyor bayağı iyi, yüzeyi de kumaşla polyester karışımı bir şeydi sanırım, farklı bayağı. Garip bir mousepad.

Birisi de dememiş şu şu farkı var ondan bu fiyatta herkes üst seviye oyuncu ekipmanı ondan böyle demiş. kardeşim allah rızası için üst seviye eyvallah tam ne özelliği ve farkı var onu da yazın.

Birisi de dememiş şu şu farkı var ondan bu fiyatta herkes üst seviye oyuncu ekipmanı ondan böyle demiş. kardeşim allah rızası için üst seviye eyvallah tam ne özelliği ve farkı var onu da yazın.
Tam olarak bir üstünüzde yazdım hocam, fiyatının mantıksız olduğunu da yazdım hatta...

Saçma bence ya bir ara cam mousepad çıkmıştı onlarla fiyat farkı ne kadar bunların ve ne kadar daha farklı?
Hocam camlar daha hızlı oluyor -diye biliyorum- eğer speed manyağıysanız alınır ki onlar da aşırı gereksiz pahalı. Değmez yani. Sadece temizleme sorunu yok vs. lakin kocaman bir cam olması biraz... Bence estetik değil ve dediğim gibi speed/kaygan oluyorlar, yavaş isteyene pek olmuyor. Neyse camlar malzemesi gereği zaten pahalı oluyor da bu mousepad yurtdışında 30 dolar falandı ben de o şekilde aldım, yani ucuz/orta kategoriye giriyor. Burada 1200 tl fiyat ne alaka anlamadım... Şu an hatta pulsar mousepadler falan çıktı bu sene, 20 dolara falan satıyorlar ve daha iyiler sanırım direkt ya da eşit falandır, yani üzmezler. Yani bunlar varken bu fiyat sırf TR'deki marka takıntısından konulup geçilmiş diye düşünüyorum, insanlar "aa razer" deyip alsın diye. Çünkü yurtdışında modası geçeli 2 sene oldu bu mousepadin... Fareleri en iyisi olduğundan bu da arada kaynar satılır demişler herhalde.

En fazla dikişleri daha sağlamdır, malzeme kalitesi biraz daha iyidir o kadar daha fazla anlam yüklemeye gerek yok altı üstü bez parçası. Yok Control mouse pad, yok Speed mouse pad falan tıraş hepsi.

Fiyatlar gayet normal bu arada üst seviye oyuncular için yabancı kanallarda incelemeler mevcut ürün hakkında gram bilginiz olmadan yazmayınız lütfen.

Geri
Yukarı