Elektronik Amazon'da Samsung S22 19.499 TL

İşlemciden bağımsız olarak 3700 mAh düşük değil mi bu telefon için?
3700 mAh yüksek bir kapasite değil evet. Bataryadan ziyade verimlilik çok önemli. S23 mesela 3900 mAh ancak arada yalnızca 200 mAh olmasına rağmen S22'den çok daha uzun ekran süresi veriyor.

21 FE'a göre çok çok daha iyi. Mükemmel fiyat.
S21 FE 5G snapdragon modeli var bataryası çok daha iyi S22 de 4-5 saat ekran suresi alanlar var ben s21 fe de 8-9 saat ekran suresi aldim geekbench 6 da 1527 single 3798 multi score puan 8gen1 den 200-300 puan geride sadece ve herhangi bir ısınma yok oyunlarda en fazla 42-43 derece gordum ama s22 daha kibar ve yeni bir cihaz
21 FE'a göre çok çok daha iyi. Mükemmel fiyat.

S21 FE 5G Snapdragon modeli var bataryası çok daha iyi S22 de 4-5 saat ekran suresi alanlar var ben S21 FE de 8-9 saat ekran suresi aldim Geekbench 6 da 1527 Single 3798 multi score puan 8gen1'den 200-300 puan geride sadece ve herhangi bir ısınma yok oyunlarda en fazla 42-43 derece gordum ama S22 daha kibar ve yeni bir cihaz.

Ben 120 Hz de kullanırken Instagram'da 55 dereceye çıkıyor. Elimde tutamıyorum. Oyun oynasam ne olur bilmiyorum. 3-4 saat bile alamıyorum ekran süresi. Rezalet.

Ben 120 Hz de kullanırken Instagram'da 55 dereceye çıkıyor. Elimde tutamıyorum. Oyun oynasam ne olur bilmiyorum. 3-4 saat bile alamıyorum ekran süresi. Rezalet.

Sizinkinin Exynos 2100 sürümü olduğunu düşünerek bu yorumu yapıyorum belki de pilde sorun olabilir ama 55 dereceye çıkması mümkün değil eğer dış sıcaklığı kastediyorsanız muhtemelen en fazla 43-45 derecedir Instagram'da olması ayrı garip halbuki ne CPU ne GPU kullaniyor cihazdada problem olması olası.

Edit: He bir de Samsung members forumda ekran süreleri hakkında konuşuyoruz Exynos sürümü genelde 5-6 saat ekran süresi alıyor ama sizinki bu süreden bayağı aşağı kalmış.

Sizinkinin Exynos 2100 sürümü olduğunu düşünerek bu yorumu yapıyorum belki de pilde sorun olabilir ama 55 dereceye çıkması mümkün değil eğer dış sıcaklığı kastediyorsanız muhtemelen en fazla 43-45 derecedir Instagram'da olması ayrı garip halbuki ne CPU ne GPU kullaniyor cihazdada problem olması olası.

Edit: He bir de Samsung members forumda ekran süreleri hakkında konuşuyoruz Exynos sürümü genelde 5-6 saat ekran süresi alıyor ama sizinki bu süreden bayağı aşağı kalmış.

İmkansız derken? Bayağı çıkıyor işte. Oda sıcaklığı 26 dereceyken bile işlemci çok rahat 55 dereceye çıkıyor. Onlarca ekran resmi de var.

Yeni konular

Geri
Yukarı