Giyim Amazon'da seçili Under Armour ayakkabılarda 1000 TL üzerine %30 indirim

Marka nasıl bilmiyorum babama alacağım işi gereği uzun süre dışarıda yaz için rahat ve dayanıklı ayakkabı arıyor duruma göre önereceğim alıp 1 ay sonra yırtılırsa ağzıma sıçar güvenebilir miyim :D.

Kalıpları çok dar neredeyse 1.5-2 numara büyük bile alabilirsiniz. Ben bir kere ayakkabılarına şans verdim 1 senede dağıldı, arkasından metal bir parça çıkıp ayak bileğimi dağıttığı için pek önermiyorum ama belki benim hayvani kullanmamdan kaynaklıdır...

Oradaki en iyi ayakkabı F/P olarak Assert 10 ve Hovr Turbulance 2'dir.
Speed Swift UA'nın fiyaskosu bana kalırsa. Hiç önermiyorum.
Lockdown'ın nefes alabilirliği düşük olduğu için ayakta uzun süre durması halinde hem koku oluyor hem de ayağınızı çok terletiyor.
Ayrıca kalıpları bir tık dar olduğu için ayağınızı ölçmeniz şart. Mümkünse ölçümün bi tık büyüğünü alın ki daha rahat olsun.

Oradaki en iyi ayakkabı F/P olarak Assert 10 ve Hovr Turbulance 2'dir.
Speed Swift UA'nın fiyaskosu bana kalırsa. Hiç önermiyorum.
Lockdown'ın nefes alabilirliği düşük olduğu için ayakta uzun süre durması halinde hem koku oluyor hem de ayağınızı çok terletiyor.
Ayrıca kalıpları bir tık dar olduğu için ayağınızı ölçmeniz şart. Mümkünse ölçümün bir tık büyüğünü alın ki daha rahat olsun.

Speed Swift'e neden öyle dediniz hocam? En estetik duran o diye sipariş etmiştim az önce ve yorumları olumluydu, iptal edeyim ona göre.

Speed Swift'e neden öyle dediniz hocam? En estetik duran o diye sipariş etmiştim az önce ve yorumları olumluydu, iptal edeyim ona göre.
Bana kalırsa diye yanına not düşmüşüm.
Eğer geldiğinde beğenmezseniz iade edebilirsiniz lakin taban tutuşu UA markasında gördüğüm ürünler arasında en kötü 5 ayakkabıya girer.

Oradaki en iyi ayakkabı F/P olarak assert 10 ve hovr turbulance 2'dir.
Speed Swift Ua'nın fiyaskosu bana kalırsa. Hiç önermiyorum.
Ayrıca kalıpları bir tık dar olduğu için ayağınızı ölçmeniz şart. Mümkünse ölçümün bir tık büyüğünü alın ki daha rahat olsun.

Turbulence ve Sonic sipariş ettim beğenmediğimi iade edeceğim Sonic 44.5 turbulence 45 benim numaram 44 bakalım hangisi hoşuma gider kardeşime de assert alsam mı diye düşündüm yorumunuzdan sonra surge 4'te fena değil gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı