Giyim Amazon'da seçili Under Armour ayakkabılarda 1000 TL üzerine %30 indirim

Hocam ben lockdown ve hovr ayakkabıları aldım bu sabah elime ulaştı, benim ayakkabılarda bir sıkıntı yok.
%100 sahte diyebilir miyiz? Amazon orijinal olduğunu iddia ediyor ancak gözümüzün gördüğü de ortada.

Benim aldıklarım sahte değil hocam, senin aldığın ayakkabıda da 1600 değerlendirme var 4.2 puan almış. Eğer eminsen sahte olduğundan amazon müşteri hizmetleri ile görüş bence.
Görüştüm, orijinal diyor ancak ne UA resmî sitesi ne de YouTube üzerindeki ile aynı bendeki ürün. Yorumlarda da aynı durumu yaşayanlar var. Ne yapsam karar veremedim. Aynı modeli alan varsa tecrübelerini bekliyorum.

Görüştüm, orijinal diyor ancak ne UA resmî sitesi ne de YouTube üzerindeki ile aynı bendeki ürün. Yorumlarda da aynı durumu yaşayanlar var. Ne yapsam karar veremedim. Aynı modeli alan varsa tecrübelerini bekliyorum.
Bana da attığın fotoğraflardaki gibi geldi. Ben iade talebi oluşturdum, Kolay Gelsin ile kapının önünden alıyorlar. Gönderilen charged assert 10’lar hatalı üretim diye düşünüyorum. Orta kısım da farklıydı fakat burun ve taban olması gerektiği gibiydi.

Bana da attığın fotoğraflardaki gibi geldi. Ben iade talebi oluşturdum, Kolay Gelsin ile kapının önünden alıyorlar. Gönderilen charged assert 10’lar hatalı üretim diye düşünüyorum. Orta kısım da farklıydı fakat burun ve taban olması gerektiği gibiydi.
İnatla orijinal diye diretiyorlar. THH'ye başvurup öyle iade edeceğim. İnsanlarla dalga geçiyorlar göz göre göre...

İnatla orijinal diye diretiyorlar. THH'ye başvurup öyle iade edeceğim. İnsanlarla dalga geçiyorlar göz göre göre...
Bana gönderilen ayakkabı da sizinki gibiydi acaba değiştirsem mi bilemedim, ayakkabının tabanında rahatlığında sorun yok ama modeli benzemiyor sanki replika gibi geldi banada.

Yeni konular

Geri
Yukarı