Giyim Amazon'da seçili Under Armour ayakkabılarda 1000 TL üzerine %30 indirim

Hocam 42 giyiyorum 44 alsam büyük olur mu? 1000₺ ye alınabilir diye düşünüyorum 🤔

Ben 43 giyiyorum 44 aldım, yanlar çok hafif sıktı ama yürürken açıldığını fark ettim, rahatt. Arka kısım adım atarken çıkacak gibi oluyor, yani 2 numara büyük alsam yanlar rahat olurdu ama o zaman da uzunluğu sıkıntı olurdu. Bir de kısa bir yürüyüş yaptım, pek hava aldırmıyor, ayak terlemesi meselesi varsa sıkıntılı bir ayakkabı. Yine siz karar verin ama bence 2 numara fazla pot durabilir, 1 numara büyük bir şekilde oturuyor.

Lockdown alacaklara tavsiyem tablodaki cm karşılığı denk gelen numaradan 1 numara büyük almaları, benim 28cm karşılığı 44 görünüyordu. 44 numarada yanlardan ve üstten baskı hissiyatı oluştu

1224 TL denk geldi %30 42 giyiyorum 44 aldım bu meretler de en az 1.5 numara büyük almak lazım 2 ideal gelecek ayakkabı resimle alakası olmayacağını biliyorum geldimi bir resim atarım.
3 dünya ülkesi olarak gurur duyalım en kötü ürünleri bize yolluyorlar floda satılan dahil biz her şeyin en kötüsünü hak ediyoruz malum ekonomi belli bize pahalı ürün satamicaklar defolu tipte malları bize yolluyorlar gelen mallar hep iade gelen en az 20 kişinin ayağından geçmiştir her internet aldığımız ürün böyle.
Pumalarda böyle dar geliyordu hep.

Eki Görüntüle 2197768

Çok haklısınız hocam. Keşke herkes düşünceli olsa bu konuda. :/

Ayakkabı ulaştı ancak fotoğraftaki Under Armour logoları iki tarafta da var. Yine YouTube üzerinde ve resmî sitesinde de bu şekilde. Amazon'un gönderdiği üründe sadece dışa bakan tarafta logo var. Şimdi bu ürün neden böyle ve orijinal mi? UA Charged Assert 10 modeli için sormaktayım.

Ek olarak ayakkabının burnunda da farklılık bulunmakta. 3 adet çizgi gelen üründe yok. Bu rezillik, gerek sahte ürün gerek yanlış fotoğraf beraberinde yanlış ürün ile açıklansa da Amazon gibi bir firmaya yakışmıyor.

Amazon'daki fotoğraf:

Eki Görüntüle 2196409
Gelen ürün:

Eki Görüntüle 2196410

Hocam aynısı dün elime geçti, iki tarafındada logo var, 3 çizgide mevcut, bilginize.

Hocam aynısı dün elime geçti, iki tarafındada logo var, 3 çizgide mevcut, bilginize.
Hocam o zaman bana gelen üründe sorun var. Değişim talep edeceğim.

Pursuit geldi 42 giyen ben 44 aldım halen çok dar gibi ön tara ragat arka taraf heryerden sıkıyor çünkü arka kısım plastik kaplama var iç kısmında çok sert.
En alt tabanı çok sert iç taban orta sertlikte.
Alacak arkadaş rağatlik konfor ve yumuşaklık arıyorsa kesinlikle almamalı.
Maşallahı var çok çirkin.
Milletinki Vietnam yazıyor bende Endonezya başkasında Meksika yazarsa şaşmam.
IMG_20240518_113831.jpg
IMG_20240518_112128.jpg
IMG_20240518_112047.jpg
IMG_20240518_112041.jpg

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı