Diğer Amazon'da Zwilling Ürünleri ürünlerinde indirimler

Kardeşim fiyatlara baktın mı sen? Bu ürünler kaliteli olduğu için o fiyatlarda değil anlamıyor musunuz ya? Bak adam yukarıda cam pipet 250TL yazmış. Bu fiyatları markaya ödüyorsunuz aldığınız kaliteye değil. Mercedesle Fiat karşılaştırması yapmışsın. Benim önerdiğim, 50TL dediğim Fiat ama linkteki sözde indirimde olan ürünler Mercedes değil. Bugatti, Rolls-Royce vs. Alan insanlar kaliteli olduğu için değil ego tatmini için alıyor bu ürünleri. Maşallah bizim millet de iyi savunuyor ama neye göre savunuyor anlamıyorum. Ben saatlerimi harcayıp çalışarak kazandığım maaşımla 250TL'ye cam pipet, 425TL'ye makarna maşası almam, alana da tuhaf gözle bakarım. Param yetmediği için değil bu söylediklerim. Çok şükür durumum gayet iyi, iyi de maaş alıyorum ama paramın kıymetini biliyorum. Anlıyorsunuzdur umarım tekrar söylüyorum paramın kıymetini biliyorum.

Yazdıklarımı anlamamışsın. İnsanlar marka kalitesine ödüyor, ego tatmini için değil. Hala olaya yanlış yerden bakıyorsun. Mercedes Fiat karşılaştırmasın rahat anla diye yazdım, ama anlamamışsın. Rahatça anla diye yine ayakkabı örneği veriyorum. 300 liraya da ayakkabı var, 3000 liraya da ayakkabı var ikisi de aynı işlevi görüyor. 3000 liraya ayakkabı alan mantıklı düşünemedi, mantıksız olduğuna karar verdin, yanlış anlama da paran yok demiyorum, olayı sadece bu cam pipet öbürü de plastik pipet gibi işleve indirgemen anlamsız 🙂

Fiyatlara da baktım, markanın geçmişine bir bak bakayım, kaç yılında kurulmuş ve sektörü nedir, bunlar marka tecrübesi, marka bilinirliği, marka kalitesi fiyatları etkiler, sen maşayı alma ama alan var, bu kadar rahatsız olmana anlam veremedim, sal bu kadar bu fiyatlardan rahatsız olma ülkenin durumu ortada, ucuz diye aldığın şeylerin çoğu sağlıksız. Tasalanma bu kadar.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı