Amazon'dan alınan kutusu açılmış ürün iade olur mu?

Kurulum yapıp sonra söküp o şekilde gönderecekseniz eğer belki ama belki sorun olabilir. Ama Prime ürünüyse asla sorun olmaz. Canım istemedi deyip bile iade edebilirsiniz.

Amazon çok bozdu, her şey olabilir ben 15 pro aldım. ürünü açmadığım halde iade ettim. 08.12.2023 tarihinde ürünü teslim aldılar. Bugün ayın 19’u ve hala iademi yapmadılar. 14 günü bilerek dolduruyorlar para iadesi yaparken. Müşteri temsilcileriyle sürekli görüşüyorum. Bana dedikleri şey ayın 22sine kadar bekleyin iade olmazsa biz buradan iade sağlayacağız. Uzun lafın kısası 14 gün iade haklarını bilerek dolduruyorlar. Bu süreçte de sizin paranızla para kazanıyorlar. Aklıma başka bir açıklama gelmiyor. Ama bundan sonra iyi niyetli olmayacağım Amazona karşı. Açıp kullanıp kullanıp iade edecem hodri meydan

Bu dediğimi özellikle yüksek meblağlarda Amazon her zaman yapıyor. Düşük paralarda maksimum 3 günde iade onaylanıyor ve kartınıza yansıyor. Sinirlenme sebebim ayın 25inde kartımın asgarisini ödemem gerek ama Amazon’un keyfini bekliyoruz 15 gündür. Ama bundan sonra onlar kötü niyetliyse ben de kötü niyetliyim. Sonuçta bu süreçte uğradımız zararı Amazon karşılamıyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı