Amazon'dan Logitech G930 kulaklık alma

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Gelen bir mail vardı ı parselin sitesinden tc mi girmemi istedi girdim birde mesaj yolladım adresimin olduğu ama direk türkçe yazdım sorun olmaz inşallah.

Evet buraya tıklayın vardı girdiğimde bireysel için tc mi eğer kurumsal şa vergi kodunu istedi bende tc mi girdim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ha tamam o zaman 4 gün içerisinde kargoya çıkar sanırım.

Bu daha ilk alışverişim yurt dışından.

Bu kadar yani değili mi?

Kusura bakma ıpad den yazıyorum otomatik tamamlıyor.

Aynı linke bastığımda gene tc soruyor o sorun olmaz değili mi?

En son bu geldi. Anlamadım yardım eder misiniz?

Ekran Alıntısı.PNG

Kargolama işlemi ile ilgili bildirimleri oradaki telefon numarasına yapacaklarmış. İstersen oradan kapatacaksın.

Anladım ama mesah ustune mesaj geliyor birde bu geldi bende tekrar adres yolladım.

Ekran Alıntısı.PNG

Son görüntüde ne olduğunu anlamadım. Zaten Google sağ olsun öyle bir çeviriyor ki :D Bence biraz sabırlı olun :)

Bu en son gelen mesajdan;
Sanki ürünüm bana gönderilmeyecek gibi hissettim. Bir bakarsanız sevinirim.

Ekran Alıntısı.PNG

Çok daha önce cevap verecektim ancak cezalıydım. Kargonuz araca (kamyon,tır vs.) yüklenmiş ancak yola çıkıp çıkmadığı belli değil.

Bunu diyor. Ama Gümrük bilgilerimi bilmiyorum. Nasıl öğreneceğim ? Adamlarla nasıl iletişim kuracağım ?

Ekran Alıntısı.PNG

Ben de aldım bir adet. Elimde bir adet vardı aslında sanalmarketim den almıştım bir taraf kırıldı şuanda şarz tutmuyor sanki. Burada ucuz görmüşken ben de alayım dedim. Umarım sıkıntı olmaz kargo vergi vs :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı