Amazondan Razer Ürünleri

FrknTs

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar sorun burda biraz daha farklı Razer'ın kendi Amazon hesabından bu ürünleri almak istiyorum son fiyat (kargo + gümrük) kredi kartı bilgilerini falan yazınca çıkıyormuş kredi kartı henüz daha elime geçmedi o yüzden daha önce alışveriş yapmış bir arkadaş son fiyatı öğrenebilir mi ?
(Konuyu yanlış yere açmış olabilirim)

Screenshot_2014-07-25-08-27-02.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu ürünler büyük ihtimal gümrükte takılır ürün ya size gelmez ya da vergi isterler. O işler biraz karışık risk almak lazım bana sorarsanız o kadar ürün ile risk almayın tek tek risk almayın deneyin. Ürünler biraz küçük olsa ve farklı satıcı olsa hediye ibaresi yerleştirilebilirdi.

Ürünlerin vergisini ödüyeceğim illaki gümrükte niye takılsın ki parasıyla değil mi ? Her türlü daha ucaza gelir kargo ücreti kafama takıldı garanti de sorun değil Aral bakıyormus ona da.

Bir kaç defa alışveriş yapmıştım Amazon'dan, fakat 100$ dan yüksek bir fiyatta ürün almanızı tavsiye etmem. Gümrükte çalışan tanıdıklarıma bile sormuştum daha önce %90 ihtimalle gümrüğe takılır diyor herkes. Niye takıldığı konusunu bende bilmiyorum fakat yüksek bir ihtimal takılacaktır.

O zaman yapıcak bir şey yok 99.99$ kraken 7.1 alayım ozaman Türkiye'den Razer falan alınmaz kafayı yemişler.

Son düzenleme:
Şöyle bir yol izleyebilirsin. Rehber'deki Gift seçeneğini kullanarak ve özel hediye kaplaması yaptırarak (+6$ ek masraf ama) vergiden belki yırtabilirsin. Tabi dışarıya da etiket falan yapıştırmazlarsa süper olur. :D

Şöyle bir yol izleyebilirsin. Rehber'deki Gift seçeneğini kullanarak ve özel hediye kaplaması yaptırarak (+6$ ek masraf ama) vergiden belki yırtabilirsin. Tabi dışarıya da etiket falan yapıştırmazlarsa süper olur. :D
Kutular gümrükte kontrol edilir. :D Yani ben öyle biliyorum.

Kutular gümrükte kontrol edilir. :D Yani ben öyle biliyorum.
Hediyeyse kontrol pas geçilir. Zaten röntgenden geçerken kutu içerisindeki ürünler görülüyor. Ayrıca eğer gümrükte açılsaydı kutular benim kutunun amazonPrime bandını kesmiş olurlardı?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı