AMD A8 5600K APU sisteme GTX 660 takabilir miyim?

Cigiz Neymatov

Hectopat
Daha fazla  
  • GIGABYTE F2A55M-HD2 Soket FM2 DDR3 2400MHz (O.C.) SATA 2.0 DVI&HDMI Anakart
  • AMD A8 5600K Soket FM2 3.6GHz 4MB Cache 32nm İşlemci + HD7560D GPU

Bu anakartla islemciyi almak istiyorum. Ben de olan gigabyte gtx 660 2 gb oc edition var bu anakartla islemciye ben de olan gtx660 takarsam calismama problemi olur mu? Bana bilgi verebilir misiniz?
Yani ben amd sisteme gtx 660 takarsam bir problem olur mu? Lutfen bana bilgi verin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçem yetiyor sistemi toplamaya. Sadece sormak istedim ben bu sistemi toplarsam amd anakartı gtx660 çalışdıracak mi? Onu sormak istiyordum.

O bir sorun yaratabilir mi bana ? Yani oyunlarda ani FPS duşmesi gibi bir sorun yaratmaz dimi ?

Çok saçma olmuş. Oyun oynayacağınız zaman oyunlar ikisini birlikte kullanmaz diye biliyorum. (Arkadaşlar aydınlatırsa iyi olur) Ya işlemciden kullanır ya da ekran kartından. O nedenle ya ekran kartı almayın ya da işlemci ve anakartınızı değiştirin.

İlla intel dizmek zorunda değilsiniz. FX serisi AMD işlemci de kullanabilirsiniz. Sonra ona yine Nvidia ya da AMD ekran kartları takabilirsiniz. Ama APU işlemcili bir sisteme ekran kartı takılmaz.

Yani adamlarin söyledi APU Islemcilerde bide Ekran karti bulunur su anda sen bosa masraf cikartiyorsun gerek yok yani sacma.

Ama eger sen illa APU diyorsan ozaman söyliyecek lafim yok

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı