Çözüldü AMD driver görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti ve başarıyla bu durumdan kurtuldu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Nadir Karadan

Kilopat
Yer
Adana
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Başlıkta belirttiğim gibi Ekran kartı sürücüsü yanıt vermeyi kesti ve bu durumdan kurtuldu hatasını internet tarayıcısı üzerinden oyun oynarken bile bazen ekran bir kaç saniyelik kitlenip, bu hata beliriyor.

-En güncel ekran kartı sürücüsü yüklü.

Sistem bilgileri;

Radeon Yazılım Sürümü - 16.2.1
Radeon Yazılım Sürümü - Crimson
Grafik Yonga Seti - AMD Radeon HD 6570
Bellek Boyutu - 2048 MB
Bellek Türü - HyperMemory
Çekirdek Saati - 650 MHz
Windows Sürümü - Windows 7 (Service Pack 1) 64 Bit
Sistem Belleği - 4 GB
CPU Türü - Intel(R) Core(TM) i3 CPU 550 @ 3.20GHz

Hata Ekranı

14djzvn.png
[/CENTER]

Bi' de yardımcı olursanız sık sık mavi ekran hataları alıyorum, bunların minidump dosyalarını arşivledim;

minidump mavi ekran hataları.rar

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartı arızası olacağını sanmıyorum. Bir önce ki ekran kartımda da bu hatayı alıyordum. DDU ile sürücüyü temizleyip tekrar en güncel kurulumu yaptım sorun düzelmedi.

Benden de aynı sorun vardı MSİ GTX 980Tİ'de... Sistemime başka ekran kartı takınca sorunsuz çalışıyordu. Çok gıcık bir durum. Ekran kartını garantiye göndereli 10 iş günü oldu daha haber yok.

@Murat5038 Geçmediğim işletim sistemi kalmadı sorun işletim sisteminde değil. BIOS güncel olmayabilir ama riskli olduğu için güncellemeyi denemedim. Bellekler OEM evet.

@Tangır Tungur farklı bir ekran kartı denedim fakat sorun devam ediyordu, Ekran kartı taktığım soket de arıza olabilir mi sizce? Anakartı değiştirmeyi düşünüyorum.

Başka ekran kartı taktığınızda mavi ekran vermiyorsa ve bu hata varsa; hatanın sebebi Minidump dosyalarında olabilir.

Anakartı başka sistemde deneme imkânınız varsa deneyin.

Gelişmeleri buraya yazarsanız sevinirim.

RX460 aldığımda aynı sorun vardı Win8.1 kurunca düzelmişti.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı