AMD ekran kartları çabuk mu bozuluyor?

Hocam WattMan hatası nedir? Çözümü var mı şu an da?

WattMan hatası AMD'nin yeni nesil kartlarında sıfır. Çok düşük ihtimalle karşılaşabileceğiniz bir hata. Ekran kartının hızını ayarlayamaması sonucu oluşan yazılımsal bir hatadır bu. AMD sürücüleri eskiden bu hataya sebep oluyordu. AMD'nin yeni kartlarında bu hatayı alan birini görmedim.

WattMan hatası AMD'nin yeni nesil kartlarında sıfır. Çok düşük ihtimalle karşılaşabileceğiniz bir hata. Ekran kartının hızını ayarlayamaması sonucu oluşan yazılımsal bir hatadır bu. AMD sürücüleri eskiden bu hataya sebep oluyordu. AMD'nin yeni kartlarında bu hatayı alan birini görmedim.
Yani 6500 XT'de sorun yaşamazmıyım? Dediğim gibi overclock yapmayacağım. Fan Speed fullerim büyük ihtimalle soğuk çalışması amaçlı.

Hocam WattMan hatası nedir? Çözümü var mı şu an da?
(Ekran kartı aldığımda overclock falan yapmayacağım. Overclock yapınca mı oluyor?)

Overclock yapınca olmaz. WattMan hatası genellikle sürücülerle alakalıdır. Yazılımsal bir hatadır. Kalıcı bir çözümü yok.
Yani 6500 XT'de sorun yaşamaz mıyım? Dediğim gibi overclock yapmayacağım. Fan Speed fullerim büyük ihtimalle soğuk çalışması amaçlı.

Yaşamazsınız.

Hocam ben RX 5700 XT almayı düşünüyorum sizce watman veya herhangi bir sorunla karşılaşır mıyım?

Geri
Yukarı