AMD ekran kartlarından hangisi alınabilir?

Mech modeller zaten sıkıntılı ayrıca 1660S gibi tertemiz bir kartın yanında 5500XT'nin esamesi okunmaz.

Ben Mech model önermedim zaten, Sapphire Pulse'ın hiçbir sıkıntısı yok ayrıca RX 5500 XT'nin driver sorunları aşırı azaldı. Dikkat ederseniz ilk mesajımda GTX 1660S-Link'i attım fakat 200 TL daha çıkamazlarsa RX 5500 XT hata olmaz.

Ben Mech model önermedim zaten, Sapphire Pulse'ın hiçbir sıkıntısı yok ayrıca RX 5500 XT'nin driver sorunları aşırı azaldı. Dikkat ederseniz ilk mesajımda GTX 1660S-Link'i attım fakat 200 TL daha çıkamazlarsa RX 5500 XT hata olmaz.

Sapphire sıkıntısız :D @Recep Baltaş'a soralım isterseniz, kendisi Sapphire kullanılmaması gerektiğini söylüyor.

RX 5700 XT kullanıyorum herhangi bir driver sorunum yok, bir başka arkadaşım da RX 5500 XT kullanıyor onda da herhangi bir sorun yok.

Sizin yok ama foruma RX 5700XT yazarsanız birçok problem yaşayan arkadaş bulacaksınız. Ben RX 570 kullanıyorum sorun yaşadım arkadaşım 580 aldı sorun yaşadı 5600XT kullanan tanıdığım da aynı şekilde. Kendim memnun kalmadiğım ürünü kimseye öneremem.

Almayın sakın bu modeli. Pulse bakın.
Büyük bir hata? Peki
1660S varken öyle biraz.
Sizin yok ama foruma RX 5700XT yazarsanız birçok problem yaşayan arkadaş bulacaksınız. Ben RX 570 kullanıyorum sorun yaşadım arkadaşım 580 aldı sorun yaşadı 5600XT kullanan tanıdığım da aynı şekilde. Kendim memnun kalmadiğım ürünü kimseye öneremem.
Evet ve hepsi de çok önceden açılmış konular.

RX6000 serisinde tek sorun yaşayan yok. Eski sorunların da birçoğu çözüldü artık eskisi kadar driver sorunu görmüyorum.

Biz karar verdik eğer fiyatlar devam ederse böyle Palit GTX 1660 Super alacağız.

Fiyatlar bir nebze düşerse ASUS Dual RX 5500 XT EVO 8GB veya MSI RX 5500 XT 8GB GAMİNG X

Yeni konular

Geri
Yukarı