Amd freeSync için neler gerekli?

aligg01

Hectopat
Daha fazla  
Selamın aleyküm arkadaşlar bildiğiniz üzere amd freescync özelliği var ben bunları destekleyen monitör buldum 21 ınc 75 hz.

Viewsonic VX2257-MHD 21.5" 1ms (Analog+HDMI+Display) AMD Fiyatı

AOC G2250VWQ6 21.5" 1ms (Analog+HDMI+Display) Full HD Fiyatı

Oynadığım bir oyun var onunda 75 hz kilidi var o yüzden bu monitörleri seçmek istedim full hd + 75hz+1ms sadece bu monitörlerde var 3özellik bir arada sadece bu iki monitörleri buldum bütçem bunlara yetiyor anca.

Freesync özelliği desteklemesi ve aktif etmem için monitör freesync+ekran kartı amd olması yeterli midir ?

Güncel olarak bu freesync teknolojisini destekleyen ekran kartı listesini paylaşabilir misin gerçekten bilen varsa eğer.

Bu teknolojiyi destekleyen ekran kartı tavsiyesinde bulunursanızda sevinirim almayı düşünüyorum çünkü orta seviye olması yeter 200-500 tl arası.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim FreeSync desteklemeyen ekren kartı yok nerdeyse sen en iyisi yeni nesil GPU ları bekle özellikle Rx 470 ve 460 tam senin dediğin fiyata olabilir birde Display port kullanman lazım zaten o olmassa olmaz hem en güncel teknolojidir ve evet freesync için destekleyen monitör ve ekrankartı yeterlidir monitörü ve kartı illa hemen alıcam diosan r7 370 sana uyar 200-500 tl arası ekran kartında çok bişi bekleme tabi yeni nesil polaris GPU ise güzel olabilir ama dediğim gibi şu anlık R9 ve R7 300 serisi destekler kolay gelsin.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı