AMD FSR 3.0 ve Hyper RX Tanıttı!

AMD'nin tek kızdığım tarafı sen kendi teknolojini niye karşı tarafa veriyorsun arkadaşım anlamadım gitti RTX3000 ne alaka sanki sana NVIDIA veriyor da sen ona veriyorsun.

Bunun bence 1 Nedeni kullanıcıları bulunduğu kartta sabit tutup kart satışlarını düşürmek, böyle bir şey olur mu (bence olmaz)
2. Nedeni AMD yazılım ve açık kaynak kodu bazında çalıştığı için, modcular çatır çatır desteklemesee bile çıkarız aynı Starfiled'de olduğu gibi ellerinde kaynak kodu olsun yeter. AMD siz uğraşmayın biz zaten size destek vereceğin diyor bir nebze

AMD'nin tek kızdığım tarafı sen kendi teknolojini niye karşı tarafa veriyorsun arkadaşım anlamadım gitti RTX3000 ne alaka sanki sana NVIDIA veriyor da sen ona veriyorsun.

Vermeme yapamaz ki? DirectML üzerinden çalışan yazılımsal teknolojiler bunlar hani AMD'nin kendisi vermese başkası zaten ayar çeker çalışmasını sağlar.

NVIDIA ise buyrun alın desin teknolojilerinin alayı ayrı ayrı donanım hızlandırmaya dayalı olduğu için isteseler de kullanamazlar.

@kino hangi fanboy hangi forumcu hangi şirket ne derse desin NVIDIA 4000 serisinde AMD'yi mağlup etti.

RTX 3000 ve RX 6000 serisi arasındaki sıkı rekabet bu seride yok. AMD iki sene önce %20-25 pazar payına sahipti.

Bugün ise %87 NVIDIA, %10 AMD, %3 Intel. Yapay zeka aldı yürüdü AMD havanda su dövüyor.

VRAM'dan dolayı ne olursa olsun edemez ben o kadar bilirim.

Hocam VRAM abartılan bir olay tamam yeni nesil oyunlar çıkıyor vs ama koca NVIDIA 2023 yılında 8 GB kart çıkartıp alın bu yılda bu kartı size çıkartıyoruz 1 sene sonra bu kartla oyun bile oynayamayacaksınız demiyor. Oyun geliştiricileri oyunları optimize etmeden çıkarıyor, Göreceksiniz 8Gb kartlar 2-3 sene daha rahat rahat oynatacak

@ZwiReK arttıracağı 60 70 FPS olsun az değil ancak çıksın o zaman hypr RX de değerlenir. Anlamadığım bu niye donanımsal hayır yaptığın bir şey de yok

@Nor0 şu anda biz 4070 Ti'a 2K kartı diyoruz ancak 2K da paçayı sıvadı 40 FPS'ye kadar düştü ancak fg si var AMD de 7900XT driver güncelleştirmeleri ile performans artışı oluyor da nereye kadar

@ZwiReK arttıracağı 60 70 FPS olsun az değil ancak çıksın o zaman hypr RX de değerlenir. Anlamadığım bu niye donanımsal hayır yaptığın bir şey de yok

Hyper-RX donanımsal olduğunu gösteren hiçbir kanıt yok ki anti-lag+(belki oda yazılım Allah bilir) hepsi zaten olan özellikler
Eğer bu 3 teknoloji birleşirse zaten üstünde çalışıyorlar o zaman anti lag+ harici gelir diğer serilere(bence)
Bilerek 7000 serisine getirdiler yeni bir şey yaptık bak alırsan Buna'da sahip olacaksın dercesine

Aklımda hep şu soru koca Kare oluşturmayı diğer kartlara getirecek kadar iyi yazılımcın var'da neden, geridesin be Usta neden yani, paralarını mı az veriyorsunuz çok çalıştırıp azmı para veriyorsunuz anlamadım ki :D :D

Son düzenleme:

Geri
Yukarı