AMD Fx 8320 ile R9 280X oyuna başlarken yüksek ayarlara alamaz mıyım?

bugter

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar vatanda pc duruyordu. Battlefield 4 de kapandığı için. Deneme testine filan sokmuşlar bilgisayarı fakat hiç bir sorun bulamamışlar. Daha sonra bir şey değiştirdiniz mi dediğimde üsteki fan ile alttaki fanı değiştirmiş. Daha sonra bana dedi ki Bilgisayarda oyun oynarken direk üst seviyelere alma dedi. ben de bu sistemi ben bunun için aldım deyince o da bana bir arabayı bir anda çalıştırıp direk 260 km hız alabilir misin dedi :)

Yani demek istediğim Battlefield 4 oynarken direk üst ayarlara almayayım mı ?

Sistem :
  • 970A ud3p
  • R9 280x dual-x ekran kartı
  • AMD Fx 8320 işlemci
  • 8 gb sniper 1866 mhz ram
  • Zalman z9 plus kasa
  • RSB 600 güç kaynağı
  • 1 tb wd harddisk
  • Hyper t4 işlemci soğutucusu

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne alakası varmış ? Bence saçmalık.

Ben pek mantıklı bulmadım bu söylediklerini.

Söyle saçmalamasınlar. Sen bu sistemle Battlefield 4 oynayamıyorsan direk git geri ver. Hiç uğraşma.
Bende adama böyle dedim. Bu sistemi ben niye aldım o zaman dedim bir şey demiyor. Sadece üst fan ile kasanın yanındaki fanı değiştirmiş o kadar. Parçalarda bir sorun bulamamışlar. Hava alan yere koyun kasayı dedi. Zaten sağı solu üstü açık yerde. Balkonlu oda da. Sanki Afrika da yaşıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
arkadaşlar vatandaki elemanlara fazla güvenmeyin bence de. Ofisteki pc için i3 işlemci almaya gittim i3 i3240 ile i3 3250 ye baktım . aralarında sadece 0.1 ghz hız farkı olduğunu gördüm. 3240 istedim satıcı bana 0.1 ghz diye geçmeyin bu 3250 i7 nin bilmem kaç ghz liklerini yiyor dedi. Peki dedim kaçtım =))

Arkadaşlar aida 64 ile test yaptım ve 9 dakikada gene kapandı:kızgın::kızgın::kızgın::kızgın::kızgın::kızgın::kızgın::kızgın::kızgın:

Şu an gerçekten de kafayı yedim. Ben böyle bir rezalet görmedim. Milyonda bir gelir galiba böyle bir olay.

Hayır benim anlamadığım Vatan'da Aida 64 testi yapınca kapanmıyor muydu? Eğer kapanmıyorsa sorun %100 senin evindeki elektrikte.
Hocam orada klima vardı. Sonra kapattırdım. Battlefield 4 oynarken kapanmıyordu, test yapınca da kapanmıyordu. Bizim eve elektrikçi çağırdım gelen kişi sorun bulamadım. Hatta gittim başka evde denedim gene kapanıyor. Ben bu işten bir şey anlamadım. Adamlara inanmıyorsanız eve gelin diyorum gelmiyorlar. Yarın en yetkili kişiye çıkacağım.

Kesinlikle çağır. Sorunu bulman gerek. Eğer orada böyle bir şey yapmıyorsa bu işte bir iş var demektir. İllaki bir sahtekarlık yapıyorlar. İnanmaları için video çekebilirsin.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı