AMD FX 8320 R9 280X PUBG FPS düşüşleri

death1ron

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bugün PUBG oynarken ekran kartımız %40-50 civarında kalıyor, kullanmıyor. İşlemcide ise %50 kullanıyor. Lakin akışında giderken oyunda birden bire FPS 10-20 oluveriyor sonra düzeliyor. Drop giriyor. Ekran kartını nasıl %100 kullandırabilirim? AMD Radeon ekran kartına biraz uzak kaldım. Markası Sapphire Toxic modeli.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bugün PUBG oynarken ekran kartımız %40-50 civarında kalıyor, kullanmıyor. İşlemcide ise %50 kullanıyor. Lakin akışında giderken oyunda birden bire FPS 10-20 oluveriyor sonra düzeliyor. Drop giriyor. Ekran kartını nasıl %100 kullandırabilirim? AMD Radeon ekran kartına biraz uzak kaldım. Markası Sapphire Toxic modeli.
Kardeşim merhaba hala aynı sorun düzeltemediysen 21.5 inç veya üstü monitör almanı tavsiye ederim 1920×1080 ile tam güç yüklersin bende de aynı sorun olmuştu bu şekilde düzeltmiştim

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı