AMD FX X8 8320 ve fx-x6-6300 Sisteme Öneri ve Yorumlarınız

Yukarıda da dediğim gibi benim sistemim ilki. Bir ay önce aldım aldım fakat bir kaç ekleme yapacağım buradakiler'in yardımlarıyla o yüzden yazdım aklımda şüphe kalmasın diye. Ama hangisi oyun için daha iyidir ? Bu yüzden konu açtım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum. İlk önce şunu söyleyeyim öncelikle sistemin hayırlı olsun. Yalnız ''GT'' serisi ekran kartları oyun oynamak için tasarlanmamıştır. Performans bakımında da kötüdür. Keşke işlemciden kısıp güzel bir ekran karı alsaydın. Hangi sistem daha iyi dersen,alttaki sistem oyun performansı bakımından senin sistemi yutar.

Ben de 2.sini alacaktım fakat vatandaki adam istediğim 6 üründen sadece 4 ürünün buradaki şubede olduğunu söyledi olmayan ürünler ise İşlemci ve ekran kartı :(
Benim asıl alacağım kart buydu http://www.vatanbilgisayar.com/Ekra...11-ekran-karti/productdetails.aspx?I_ID=63626 :)

- - - Güncellendi - - -

Bende acele aldım çok istiyordum yeni bir bilgisayar ama acele kötü oldu galiba :(

- - - Güncellendi - - -

Peki işlemci hakkındaki görüşlerin neler ? İşlemcinin iyi olması ne gibi performans sağlar ?

Ekran kartı dışında sisteminiz kötü değil. İşlemciniz güzel bir işlemci ileriye dönük bir sistem olmuş. Para biriktirip ileride güncel bir ekran kartı alırsanız oyunların keyfini çıkarabilirsiniz.

Evet, ekran kartı dışında sistemin güzel, ileride ekran kartı değiştirsen en güncel oyunları en yüksek ayarda oynarsın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı