Amd FX4300 GTA V performansı?

Cugulu

Hectopat
Yer
Aydın
Daha fazla  
Meslek
Hemşire Yardımcılığı
Arkadaşlar sistemim GTA V kaldırır mı? Ona göre alacağım, yardım için teşekkür ederim.
Amd Fx4300 X4 3. 8ghz 8mb ön bellek işlemci
Asus M5A97 le R2. 0 anakart
Asus R7 250 Oc 2GB 128Bit ekran kartı
Kingston ddr3 1600mhz ram 8Gb

Minimum ayarlarda rahatlıkla oynayabilirsin. İstediğin oyunun bilgisayarın kaldırırmı diye merak ediyorsan www.game-debate.com 'dan bakabilirsin. Buradan senin sistemine baktım ve düşük ayarlarda rahatlıkla oynayabileceğini gördüm.

Fırat kardeşimin dediği gibi sistem elimde ileride Fx8300 ve R9 270x almayı planlıyorum teşekkür ederim.

Bütçe belirtirseniz daha iyi ve güncel bir sistem toplayabiliriz.

Alacağım derken sistem deil oyunu. Sistem zaten bende.

yalnız asus h81 p33 gtx750 ti pentium g3258 ile daha iyi performans alabilirsin

İntele pek bakmıyorum oynadığım oyunlar genelde küçük oluyor ilk defa böyle büyük bir oyun oynayacağım.

Size tercihim AMD almayın çünkü çok ısınıyor. Isındığı zaman da verim alamazsınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Alacağım derken sistem deil oyunu. Sistem zaten bende.
Soruyu yanlış anlamışım, özür dilerim. 1920x1080 çözünürlükte düşük ayarlarda oynayabilirsiniz. Performans testini izleyebilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı