AMD FX8300 Tavsiye Eder misiniz ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Namelessone1905

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Arkadaşlar yakında yeni bir anakart ile Amd FX8300 işlemci almayı düşünüyorum, açıkçası Zen işlemcileri beklemek istemediğim için FX8300 alacağım tavsiye edermisiniz güçlümüdür bu işlemci ve GTA 5' de R7 265 ekran kartım ile güzel performans sunarmı bana ? Anakart olarak bunu düşündüm ucuz fiyatlı ama işimi görür http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=4591#ov

O.C yapmadan kullanıyorum işimi görüyor gayet iyi ama stok fanı çok ses çıkartıyor. Yanında bir işlemci fanı alıp O.C yaparsan tadından yenmez.

Bu saatten sonra AM3+ alınmaz. Bütçe belirtin güzel bir İntel işlemci + anakart önerelim.

Son düzenleme:
AMD yeni işlemciler çıkarana kadar İntel öneriyorum. Skylake gibi canavarlar dururken neden AMD tercih ediyorsunuz ki? İ5 4460 ve H81M-P33 alabilirsiniz. Oyun için ideal.

Bu saatten sonra AM3+ alınmaz. Bütçe belirtin güzel bir İntel işlemci + anakart önerelim.
AMD yeni işlemciler çıkarana kadar İntel öneriyorum. Skylake gibi canavarlar dururken neden AMD tercih ediyorsunuz ki? İ5 4460 ve H81M-P33 alabilirsiniz. Oyun için ideal.
Bütçem yetse bende biliyorum öyle canavarları almayı :). Ayrıca ben intel değil amd tercih ederim F/P ürünü olduğundan dolayı işlemci ekran kartımı rahat beslesin ve GTA 5' i rahat şekilde çalıştırsın benim için gayet yeterli hocam. Zaten hem o kadar oyuncu değilim hemde o kadar üst düzey grafiklerle oynamak derdinde değilim en azından Orta - Yüksek ayarlarda 1280x1024 çözünürlükte rahat oynayabilsem yeter mesela ''Shadow Of Mordor'' oynamayı düşünüyorum yakında. Ayrıca ekran çözünürlüğüm düşük olduğu için aldığım FPS' de yüksek olacak ve daha fazla grafik açabileceğim.

Amd fanboyluğunu bırakmanızın vakti geldi.

Zen çekirdekli amd işlemcileri beklesen daha iyi olur.Dolar kuruda bu durumdayken almak pek akıl karı değil bence.

4460 ve P33 ikilisi daha uzun ömürlü olur. Ayrıca aralarında çok az bir fark var. Sizin seçtiğiniz anakart 266TL, işlemci ise 467, Benim önerdiğim anakart 166, işlemci ise 647 lira.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı