AMD Radeon HD 7670 GTA 4 Performansı

clupa3

Hectopat
Daha fazla  
Recep kardeş ben bilgisiz değilim. Senin kadar bilgim var. Sadece bu zamana kadar NVIDIA ile içli dışlıydım. Direk yasaklamana anlam veremedim. Bi uyarı gönderebilirdin.

PC:
  • i5 3350 3.10 GHz
  • 8 GB RAM
  • Ekran kartı AMD Radeon 7670 2 GB

Bu ekran kartıyla GTA 4'ü en son ayarla 38 FPS oynuyorum. PC ile ilgili her şeyi bilirim. Bir tek AMD'yi bilmiyordum. Hemen cahil yaptınız adamı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum ben GTX 770 kullanıcısıyım. Uzun zaman önce indirimden 6 dolara satın aldım GTA 4'ü. Gölge ayarlarını yükselttiğimde 15 FPS'ye düşüyor oyun. 1080P'de oynuyorum. Sen nasıl HD 7670 ile GTA 4'ü her şey en sonda oynuyorsun?

Yahu ben bile hiçbir zaman PC ile ilgili her şeyi biliyorum demiyorum, siz her şeyi biliyorum diyorsunuz. Size çözünülürlük diyorum halen daha gelmiş ben Full ayarda oynuyorum diyorsunuz. Oyunda full diye bir ayar yok... Hangi çözünürlükte oynuyorsunuz ? 800 x 600 mü? Saçmalamayın. Bıktım gerçekten Mario oynatmayacak kart ile en son ayarda GTA 4 oynuyorum muhabbetlerinden.

Cezayı da Türkçe'den alıyorsunuz. Uyarı Sosyal'e üye olurken yapıyoruz ama okumadığınızdan ilk mesajınızda ceza veririz. Sistem böyledir. Genelde de 1 sene boyunca ceza almaya devam edersiniz kuralları yine okumadığınız için.

Recep senin gözün artık gtx 970 980 990'larda Z Titanlar'da. O yüzden bizdekileri aşağılıyorsun fakat çözünürlük nedir biliyoruz. En üst düzey 1366x768'de açıyorum. SS alınsa alıcam ama GTA 4'te SS alamıyorum. Bu arada kardeş gtx 770 çok iyi bir kart nasıl kasıyor bende anlamadım ama dediğim gibi herşeyini yükselttim. 1366x768 yaptım 38 FPS'de kasmadan rahatça oynayabiliyorum. Bakın video yani adamı yalancı yapıyorsunuz.

Birde videodaki 1 GB yani aynı da değil. Ne kadar GB önemsiz olsa da.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hem neden yalan söyleyeyim ki amacım ne olsun ?

PC de Asus CM6340 bakın. Yani bide aşşağıyorsun Mario açmazmış da etmezmiş de. Senin gibi zengin değiliz k.b !

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeş adam beni ezik gibi gösterip yasaklıyor. Bilgisiz gibi bide ekran kartımla dalga geçiyor. Sen olsan sende cevap vermek için üye olursun. GTA 4'de bu arada örnek. Oynadığım ettiğim yok öyle duruyor. Örnek olsun diye gösterdim. Bu arada prototype1903 liseye gidiyorsun herhalde herkesi liseli gibi görme.

Bilgisiz gibi bide ekran kartımla dalga geçiyor.

Kazıklanmışsın ve bunu kendine yediremiyorsun. Kime gidip de HD 8350 ekran kartına para vermez. Kaldı ki 1366 x 768 720p yapıyor. Ki ben bu çözünürlükte bile o kartta bütün ayarları açabileceğine inanmıyorum.

SS alınsa alıcam ama GTA 4'te SS alamıyorum.

Az önce bilgisayar hakkında her şeyi biliyordun. Fraps ile alamadın mı bir ekran görüntüsü ?

7660g+7670m Dual Graphics ile tüm güncellemleri yapılmış orjinal GTA IV'ü medium ayarlarda 1366x768 çözünürlükte ortlama 45 FPS ile oynuyorum, en yüksek ayarlarda 30 fps oluyor genelde ama ara sıra yaşanan FPS düşüşleri oynanmaz hale getiriyor.
Bende Dual Graphics olmasına rağmen bu performansı almamdan dolayı sizin söylediğiniz değerlerin pek gerçekci olmadığını düşünüyorum.

Fakat "Mario bile açmayacak kart." söylemine katılmıyorum 2 yıl önce 1100tl'ye aldığım giriş seviyesi bir laptop ve şimdiye kadar bir oyunu oynanamayacak seviyede kastığını görmedim en düşük ayarlarda oynadıklarım olsada tüm oyunları oynayabildim fiyatına göre veridiği performanstan çok memnunum.

Son düzenleme:
Kardeş adam beni ezik gibi gösterip yasaklıyor. Bilgisiz gibi bide ekran kartımla dalga geçiyor. Sen olsan sende cevap vermek için üye olursun. GTA 4'de bu arada örnek. Oynadığım ettiğim yok öyle duruyor. Örnek olsun diye gösterdim. Bu arada prototype1903 liseye gidiyorsun herhalde herkesi liseli gibi görme.

Keşke bilgisayar bilgin kadar Türkçe bilgin de olsaymış.
Gt520m ile Gamebooster+commandline kullanarak orta+yüksek ayarlarda 1280x720 çözünürlükle 30 fps civarı oynuyordum bu oyunu. 1366x768 piksele alınca da 20-25 arası değişiyordu; fakat her ikisinde de ani fps düşüşleri oluyordu.
Sosyaldeki Türkçe hassasiyetine gelince ise, gayet yerinde ve takdir ettiğim bir kural; ancak üniversite sınavında bile dil bilgisi sorularını tam yapmış biri olarak bir kaç defa bu konuda 1 günlük uzaklaştırma aldım ve hangi mesajlarımdan ötürü verildiğini gerçekten anlamadım. Ayrıca sosyaldeki bir çok moderatör hem anlatım bozukluğu ile hem de dil bilgisi kurallarına uymayarak bu kuralı sıkça çiğniyor, bunu her gün görüyorum.
Aldığım uzaklaştırmaların birinde "FPS>fps" yazılmış, gülmüştüm. Gerçekten saçma bir sebep. Kaldı ki @Recep Baltaş 'ın bile ilk mesajında gözüme çarpan 3 dil bilgisi hatası mevcut.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı