AMD Radeon Software ne işe yarıyor?

maykıll

Hectopat
Makaleler
3
Arkadaşlar benim ekran kartım RX560X-Vega8 en yüksek olanı RX560X galiba ben RX560X in DRİVERINI AMD'nin sitesinden indirdim ve açtığımda 4 tane profil çıktı oyun espor standart diye ben burayı atla seçeneğine tıklayarak çıktım uygulamadan ve hiçbir şeye dokunmadım AMD Radeon Software'ın bana bir yararı var mıdır? AMD'nin sitesinden indirmek yerine aygıt yöneticisinden RX560X I güncellesem de olur muydu? Aygıt yöneticisinden güncellersem bakınca 2 tane çıkıyor Vega8-RX560X hangisini güncelleyeceğim? Ben fazla anlamıyorum bilgisayarlardan.

Dosya Ekleri

• fotoğraf.png
    fotoğraf.png
    72,9 KB · Görüntüleme: 224
  • fotoğraf.png
    fotoğraf.png
    72,9 KB · Görüntüleme: 162
  • fotoğraf.png
    fotoğraf.png
    72,9 KB · Görüntüleme: 168
Son düzenleyen: Moderatör:
Optimizasyon sorunları çözüyor ve FPS arttırıyor. Hatta oyun oynarken sana bazı imkanlarda tanıyor renklendirme gibi.

Optimizasyon sorunları çözüyor ve FPS arttırıyor. Hatta oyun oynarken sana bazı imkanlarda tanıyor renklendirme gibi.
FPS arttırma nasıl oluyor ben bir şeyi ellemedim ?
Bir dahaki formatta aygıt yöneticisinden kursam da iyi olmaz mı

FPS arttırma nasıl oluyor ben bir şeyi ellemedim?

Bir dahaki formatta aygıt yöneticisinden kursam da iyi olmaz mı?

Hocam bu sürücüler genelde ekran kartını daha iyi çalışmalarına sebep oluyor bu da FPS artışı yani oyundan daha iyi performans almanıza olanak sağlıyor.

Ben AMD kullanıcısıyım. Şu şekilde anlatayım. Nvidia Denetim Masası ve GeForce Experiance'ın AMD versiyonu. Burada ekran kartının performansı ile alâkalı her şeyi yapabilirsin.

Radeon Software AMD ekran kartlarının driver programı Radeon Software olmasa çoğu oyun hiç açılmaz açılsa bile FPS sorunu olur renk sorunu olur grafik hataları olur.

Ekran kartınıza dair birçok ayar yapmanıza olanak sağlayan ve performansınızı arttıran yazılımdır. Oyunlara göre ayarlar, renk, çözünürlük gibi birçok şeyi ayarlayabilirsiniz.

Radeon Software AMD ekran kartlarının driver programı Radeon Software olmasa çoğu oyun hiç açılmaz açılsa bile FPS sorunu olur renk sorunu olur grafik hataları olur.
Anladım yani her formattan sonra bu nu yüklemeliyim ama ben sadece yükledim ve bi ayar yapmadım. ekran kartları kısmından bakınca standart da duruyor kurcalamadım performans için nabayım kurcalamam gerekir mi ?
Ekran kartınıza dair birçok ayar yapmanıza olanak sağlayan ve performansınızı arttıran yazılımdır. Oyunlara göre ayarlar, renk, çözünürlük gibi birçok şeyi ayarlayabilirsiniz.
Anladım Sağ olun
Ben AMD kullanıcısıyım. Şu şekilde anlatayım. Nvidia Denetim Masası ve GeForce Experiance'ın AMD versiyonu. Burada ekran kartının performansı ile alâkalı her şeyi yapabilirsin.
Performans için napa bilirim anlatır mısınız
Hocam bu sürücüler genelde ekran kartını daha iyi çalışmalarına sebep oluyor bu da FPS artışı yani oyundan daha iyi performans almanıza olanak sağlıyor.
Teşekkür ederim

Anladım yani her formattan sonra bu nu yüklemeliyim ama ben sadece yükledim ve bir ayar yapmadım. Ekran kartları kısmından bakınca standart da duruyor kurcalamadım performans için nabayım kurcalamam gerekir mi?

Anladım sağ olun.

Performans için ne yapabilirim anlatır mısınız?

Teşekkür ederim.

Kurcalamana gerek yok kendisini ayarlıyor zaten istediğiniz bir ayar varsa yapabilirsiniz anlamıyorsanız yükleyin ve hiç kurcalamayın yanlışlıkla overclock için olan kontratı onaylarsanız ekran kartının garantisi son bulur.

Yeni konular

Geri
Yukarı