AMD RX 6800 XT nereden bulunur?

KediGofi

Femtopat
Daha fazla  
AMD'nin kendisinin RX 6800 XT ekran kartını arıyorum ama bulamıyorum yardımcı olur musunuz? (mesela Sapphire varken AMD'nin kendi yaptığı yok neden?)

FE kart arıyorsanız onlara bu saatten sonra sıfır olarak ulaşamazsınız. TR içi bile sadece inceleme kanallarına özel tedarik edildiğini düşünüyorum.
Tamam sağolun.

FE kart arıyorsanız onlara bu saatten sonra sıfır olarak ulaşamazsınız. TR içi bile sadece inceleme kanallarına özel tedarik edildiğini düşünüyorum.

bu Fe kart mıdır çok bilgim yokda.

Bu atılan FE değil benim bildiğim. Bulabileceğinizi de sanmıyorum. Yayıncılara vs gönderiliyor diye biliyorum. Adı üstünde Sapphire yapmış zaten.

Bu atılan FE değil benim bildiğim. Bulabileceğinizi de sanmıyorum. Yayıncılara vs gönderiliyor diye biliyorum. Adı üstünde Sapphire yapmış zaten.
Hayır. XFX ve Sapphire tarafından çıkarılan FE ya da AMD'nin tabiriyle referans kartlar. Bu markalar zaten AMD'nin baş partnerleri.

Hayır. XFX ve Sapphire tarafından çıkarılan FE ya da AMD'nin tabiriyle referans kartlar. Bu markalar zaten AMD'nin baş partnerleri.

Orasını biliyorum ama NVIDIA gibi o zaman founder Edition yazılı çıkartmıyor AMD direkt Sapphire XFX adı altında çıkartıyor o zaman. Teşekkürler bilgilendirme için.

Yeni konular

Geri
Yukarı