AMD Sürücüsü Görüntü Vermeyi Kesti ve Bu Durumdan Başari ile Kurtuldu

amrt

Hectopat
Daha fazla  
Herkese Merhaba,

Bilgisayarimin özellikleri :

• AMD Fx 6300 3.50Ghz
  • AMD R9 280 Dual Core O.C version
  • 8 Gb Ram
  • 850 W Highpower psu
  • Gigabyte 990FXA ud3

Kasama bağlı 7 tane ledli fan var Win 7 64 bit kullaniyorum. Oyunlarda (Watchdogs, Nfs rivals, Cod Ghost gibi) ayarlari ultraya çektiğimde herhangi bir kasma olmuyor ancak belirli bi süre geçtikten sonra oyun yanıt vermiyor, AMD Sürücüsü Görüntü Vermeyi Kesti ve Bu Durumdan Başari ile Kurtuldu yazisi çıkıyor sağ altta.

Sistemimde ki bütün parçalar yeni alındı internette ki her yeri araştırdım sorunun kaynağını bulamadım. Isı ayarlarini kontrol ettiğimde işlemci kuzey köprüsü 55 dereceye kadar çıkıyor oyunda normal midir stok fan kullanıyorum. Bi arkadaşım win8.1 'e geç düzelir dedi sizin görüşleriniz nedir. Yardımlarınız için teşekkür eder, hayırlı günler dilerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartınının sıcaklıklarını kontrol et. R9 280'i fabrika çıkışı O.C haricinde sen de overclock ettin mi, ya da değiştirdiğin bir voltaj ya da fan ayarı var mı? Ekran kartı driverların güncel mi? Ekran kartına stres testi uygulamayı dene.

8.1 e geçtim yalnız sorunum hala devam ediyor fabrika çıkışı dışında kendim overclock uygulamadım lütfen yardım edin stres testi uyguladım 2. dakikada 70 derece oldu

Son düzenleme:
8.1 e geçtim yalnız sorunum hala devam ediyor fabrika çıkışı dışında kendim overclock uygulamadım lütfen yardım edin stres testi uyguladım 2. dakikada 70 derece oldu

Stres testinde hızla ısınması normaldir, full yük altına giriyor çünkü. Furmark'ın stres testini önerebilirim. 70'den sonra kapatmasayıp hata vermesini bekleyebilirdin.(Gerçi fiziksel bir sıkıntısı varsa böyle yapmak daha riskli. Ancak 70 normal bir sıcaklık) Isınma sırasında artifact görüyor musun?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı