AMD Wattman Sorunu Düzeldi

19.8.1 yüklediğim gibi bilgisayarım çöktü. Hata kodunu hatırlamıyorum ancak güvenli moda geçiş yapamıyordum. Bu yüzden format atmıştım. Birkaç gün önce. 2200G kullanıyorum APU şeklinde.
Güncelleme de sorun yaşadıysanız DDU ile kaldırıp tekrar yeni sürücüyü kursaydınız? Sorunun format atarak çözdünüz fakat hangi sürücüyü kurdunuz onuda belirt.

Güncelleme de sorun yaşadıysanız DDU ile kaldırıp tekrar yeni sürücüyü kursaydınız? Sorunun format atarak çözdünüz fakat hangi sürücüyü kurdunuz onuda belirt.
Şöyle, eski sürüm driverı DDU ile kaldırıp sitesinden opsiyonel olarak 19.8.1 yükledim. Yükledikten sonra restart attığım gibi bir daha windowsa giremedim. Girdiğim gibi mavi ekran veriyordu. Nedense ne yaptım ettim güvenli moda giremedim. Güvenli moda girseydim sürücüyü DDU ile kaldırabilirdim. Mavi ekran hata kodunu şimdi hatırlamıyorum ancak araştırdığımda driver ile alakalı olduğunu gördüm. Şu an 19.5.2 kullanıyorum.

Kartla beraber gelen sürücüyü kullanıyorum Wattman hatası almadım yeni sürücüye güncellemelimiyim sizce? Şuanlık soğuk bakıyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı