Amedspor Şampiyonluğa çok yakınlaştı

spinozapsinoza

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Diyarbakır
2. Lig'de çok uzun zamandır mücadele eden ve neredeyse her sene Play-Off finallerine kadar gelen ama bir türlü çıkamayan "Güneyin Kralları" nam-ı değer "Kara Çocuklar" bugün Somaspor'a karşı oynadığı maçı Oktay Aydın'ın 49. dakikada kaydettiği muazzam golle aldı. Rakibi Kastamonuspor'la arasında 3 puan fark olmasına rağmen 10 gollük bir averaj farkı var. Haftaya en az 1 puan alması durumunda şampiyon olup Kırmızı Grup'tan lider olarak çıkacak. Çıkması durumunda Diyarbakır'ın 11 yıllık 1. Lig hasreti sona ermiş olacak. Şampiyon olan takımımı tebrik eder, Kastamonu'ya Play-Off'larda başarılar dileriz. Dünyanın dört bir yanından takımımıza destek veren dostlara da selam! Haber salın, O Diyar'ın Sakinleri geliyor.
1714315947680.png
Amedspor haftaya yenilgi alırsa ve Kastamonu da aradaki averaj farkını(10 gol) kapatırsa şampiyon olur. Kastamonuspor'un matematiksel olarak şampiyon olma ihtimali şu an da devam ediyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
@spinozapsinoza
Spor takımı olarak görülüp İstiklâl Marşı başta olmak üzere değerleri çiğneyen teröristleri sevmiyoruz.
Birkaç kişi yüzünden milyonlarca taraftara terörist demek...
Ne dersem diyeyim medyadaki ve sizdeki algıyı değiştiremem yine de sevdiğim ve saydığım bir üyesiniz. İyi akşamlar.

Birkaç kişi yüzünden milyonlarca taraftara terörist demek...
Ne dersem diyeyim medyadaki ve sizdeki algıyı değiştiremem yine de sevdiğim ve saydığım bir üyesiniz. İyi akşamlar.

Ömrümün 3'te 2'si doğuda geçti. Pek çok arkadaşım var. En iyi arkadaşlarım doğuda oldu. Ekip Adana'dan çıkıp Diyarbakır'a maça gidiyordu. Bakın futbol takımı ile işim yok. Hele ki hiçbiri ırkı biribinden üstün görmem. Aptallık olarak görürüm. Özelikle amedsporu kullanıp terör propagandası yapan çok fazla insan var. Sözüm onlara. Zaten değerleri çiğneyen dedim. Bende kendi şehrimin takımını tutuyorum sende Diyarbakırlı olarak kendi takımını tutuyorsun bu doğal. Yoksa özelikle sana terörist dediğim yok. Doğunun çok şehrini gezdim gördüm. Çok da severim.
Emin ol sosyal medyada öyle her gördüğüne ülkesiz yazan insanlardan değilim.
Sosyal medyada 2+2 = 1 yazanlardan bıktım. Bu ülkenin ekmeğini yiyip hakaret edenlerden bıktım. Çalan siyasilerden bıktım. Aşırı milliyetçilerden bıktım. İnsanların ırkı tutumlarından bıktım. Bende üye olarak seni tanıyorum biliyorum seni. Yolda karınca var diye 150 kg motoru kaldırıp geçen bir insanım ben ama bazı tutumlar kırılma noktası bende. Kimsenin belediye meclisinden Türk bayrağı kaldırınca ses çıkmıyor. İstiklal marşını okumak reddediliyor. Nerede bu halkın sevgisi? Kayyum atanınca mı sesi çıkıyor. Kimsede art niyet aradığım yok ama kimse de sütten çıkmış ak kaşık değil.

@Megaton ikimiz de aynı şeylerden yakınan sadece farklı konumlarda olan insanlardanız. Siz de art niyet aradığım yok zaten yanlış anlaşılmasın. Spora siyaset karıştırılmasından nefret ediyorum, stadyumda da her zaman bunu savunan gruplarla beraber olmuşumdur.
Umarım bir gün herkesin başı aklına gelir de kavgasız, gürültüsüz, hakaretsiz bir ortama kavuşuruz.
Kimsede art niyet aradığım yok ama kimse de sütten çıkmış ak kaşık değil.
Hiç kimse değil hocam. Sezen'in de dediği masum değiliz.

@Megaton ikimiz de aynı şeylerden yakınan sadece farklı konumlarda olan insanlardanız. Siz de art niyet aradığım yok zaten yanlış anlaşılmasın. Spora siyaset karıştırılmasından nefret ediyorum, stadyumda da her zaman bunu savunan gruplarla beraber olmuşumdur.
Umarım bir gün herkesin başı aklına gelir de kavgasız, gürültüsüz, hakaretsiz bir ortama kavuşuruz.

Hiç kimse değil hocam. Sezen'in de dediği masum değiliz.

Keşke adamakıllı yaşasak. Ülkemize sahip çıksak Çanakkale'de beraber savaşan millet şimdi birbirine kırdırılmak isteniyor ama arada olan dürüst insanlara gidiyor özellikle masum Kürt'lere çamur atılıyor.

2. Lig'de çok uzun zamandır mücadele eden ve neredeyse her sene play-off finallerine kadar gelen ama bir türlü çıkamayan "güneyin kralları" nam-ı değer "kara çocuklar" bugün Somaspor'a karşı oynadığı maçı oktay aydın'ın 49. dakikada kaydettiği muazzam golle aldı. Rakibi kastamonuspor'la arasında 3 puan fark olmasına rağmen 10 gollük bir averaj farkı var. Haftaya en az 1 puan alması durumunda şampiyon olup kırmızı Grup'tan lider olarak çıkacak. Çıkması durumunda Diyarbakır'ın 11 yıllık 1. lig hasreti sona ermiş olacak. Şampiyon olan takımımı tebrik eder, Kastamonu'ya play-off'larda başarılar dileriz. Dünyanın dört bir yanından takımımıza destek veren dostlara da selam! Haber salın, o Diyar'ın sakinleri geliyor.
amedspor haftaya yenilgi alırsa ve Kastamonu da aradaki averaj farkını(10 gol) kapatırsa şampiyon olur. Kastamonuspor'un matematiksel olarak şampiyon olma ihtimali şu an da devam ediyor.

Amedspor seneye küme düşer. Kastamonuspor yükselir.

Istedigi kadar yukselsin, muhtemelen 1. ligin ustunu goremeyecek mevcut siyasi ve teror baglantilari nedeniyle, aci ama gercek.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı