Amerikadan Türkiye'ye kargo?

• Konuyu başlatan Boğaçhan Ülker
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 1B
B

Boğaçhan Ülker

Ziyaretçi
Ya ben bu Corsair Obsidian 900D Super-Tower kasayı çok beğeniyorum. Sırf onu almak için 375$ biriktirdim. Ama bir sorun var. Bir super-tower kasayı hayatta uçakta getiremem. USPS veya UPS kullanarak kutu içine fatura benzeri şeyler koymassam kasa gümrükte sorun yaşarmı yaşamazmı? Ona göre hareket edeceğim çünkü. Teşekkürler.

O kasayı buraya getirmek hem sana pahalıya patlar hem de duman olur gelene kadar. Ama kararlıyım diyorsan şu videoya bir göz at:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

;)

Son düzenleyen: Moderatör:
Şimdi USPS'ten hesapladım vazgeçtim zaten. Türkiye'de 900D bulunuyor mu acaba? Vatan vb sitelerde göremedim. Keşke olsa...

Uzun bir süre gelmez. Gelse de astronomik fiyatlara satılır. Boşver profesyonel su soğutma kurmadıktan sonra hiç bir anlamı yok o kasayı almanın. 650D alabilirsin belki. ^^

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı