Among Us 60 FPS ama 30 FPS gibi

İşletim sistemi
Windows 10

Deniz Gemici

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu genel bir sorun mu yoksa benimle alakalı mı? Yayıncılarda da öyle gözüküyor. Bu genel bir sorun mu bunu sormak istedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende de böyle, sanırım arkadaşın dediği gibi animasyonlar 30 FPS yapılmış. Ama izlediğim videolarda oynadığıma nazaran daha akıcı gibi görünüyor gözüme.

Laptop kullanıyorum oyun 30 FPS ancak V-Sync aktif ettiğinizde 60 FPS sabit oluyor iyi oyunlar.(Senin için hesap açtım :) )

Reiz VerticalSync FPS artırmaz. Ekrandaki kırılmaları ve ani donmaları önler. Ayrıca monitörün yenileme hızına sabitlemeye çalışır FPS'i. Yanlış bilgi vermeyelim

Reiz VerticalSync FPS artırmaz. Ekrandaki kırılmaları ve ani donmaları önler. Ayrıca monitörün yenileme hızına sabitlemeye çalışır FPS'i. Yanlış bilgi vermeyelim
FPS'i sabitler veya sabitlemeye çalışır dikkat ettiysen bunu ben de belirtmiştim yanlış bilgi vermedim denedikten sonra ayarı önerdim 30 fps'de bariz bir şekilde drop oluyor VSync açtıktan sonra fps'e bakabilirsin.Ön yargılı olmayalım / Файл из Облака Mail.ru
Arkadaşlar bu genel bir sorun mu yoksa benimle alakalı mı? Yayıncılarda da öyle gözüküyor. Bu genel bir sorun mu bunu sormak istedim.
beğeni almak vs. için ayarı önermedim sadece yardım etmeye çalışmıştım ve hesap açtım adamın yazdığını beğeniyorsun nezaketen olsa da benim yazdığımı da beğenebilirdin teşekkür olarak anlayabilirdim ama sen bilirsin teşekkürler.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı