Ana karakterin güçlendiği anime önerisi

RamazanQs

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GTX 1050 Tİ
Ryzen 3 3100
Merhaba arkadaşlar. anime izlemeye yeni başladım izlediğim ilk ve tek anime şu anda jujutsu kaishen kısa olması akıcı olması ve ana karakterin güçlenmesi temasından dolayı her ne kadar anime pek izleyemesem de severek izledim. Yeni başlayan biri için bu tarz ana karakterin zayıf olup sonradan aşırı güçlendiği bir anime önerebilir misiniz? Kısa olmasa bile neredeyse her bölümün akıcı olduğu saran ve olabildiğince animeler bulunan çocuksu hareketlerin olduğu sahneler az olursa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. Anime izlemeye yeni başladım izlediğim ilk ve tek anime şu anda jujutsu kaishen kısa olması akıcı olması ve ana karakterin güçlenmesi temasından dolayı her ne kadar anime pek izleyemesem de severek izledim. Yeni başlayan biri için bu tarz ana karakterin zayıf olup sonradan aşırı güçlendiği bir anime önerebilir misiniz? Kısa olmasa bile neredeyse her bölümün akıcı olduğu saran ve olabildiğince animeler bulunan çocuksu hareketlerin olduğu sahneler az olursa sevinirim.

Çok kısa denemez ama Naruto izlenebilir ve Attack on Titan. bildiğim kaliteli animeler bunlar.

Berserk'in animesi iğrenç. Mangası okunmalı.
1997 yılına göre izleyebileceğin en iyi eserlerden birisidir. Arkadaş manga sevmiyorsa animesini izlemelidir yada golden age filmlerini izlemeli. İğrenç dediğinden kastın eserin kan, vahşet, korku, hüzün faktörlerindense evet iğrenç fakat konusuna vb. iğrenç diyorsan yanılıyorsunuz.

Geri
Yukarı